Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

13 minutes ago, Bright Billy said:

prvo kolo bi morali i sa omladincima da prodjemo

pa o tome i pricam, odnosno tog se i plasim, takvog pristupa

ok, naravno, verujem da miloje nece dozvoliti igracima taakv pristup, ali opet znamo kakvi smo mi i u koje krajnosti mozemo otici

ako je tacan onaj spisak sa prvih stranica ove teme ima i u tom prvom kolu nekoliko nezgodnih protivnika

npr slovaci, pa onda (verovatno silno motivisana) skendija koja je uzgred prosle dve sezone stizala do po le, pa luksemburzani koji svake sezone prirede makar jedno iznenadjenje itd

od svih tih klubova proslogodisnja zvezda bi trebalo da je dosta bolja

ali nama od te zvezde nedostaju le talek, rodic, donald, radonjic, a mozda i jos neko, plus u odnosu na evropske utakmice kanga i boaci

pa adzic, racic, milijas, fripong ma sta mislili o njima oni su bili deo rotacije

ovako na prvu deluje mi da nama od proslogodisnjih 20ak ili nesto malo manje igraca koji su izneli sezonu nedostaje bukvalno pola

 

 

sta je sa pavkovom? kakav je njegov status?

srnic, milic ostaju ili odlaze?

Edited by pbg12345
Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

zaboravih malopre na ilica

pored stopera kojih imamo dvojicu, levog beka koji valjda nema ni minuta u zvezdi, najveci problem su vezni igraci

ako nekog nisam zaboravio imamo krsticica, jovicica, brata gobelju (ako bude igrao to) i onog lika sto je dosao iz rada, nije odigrao ni minut, ako je jos u ekipi

i pristigle ovog lika iz vojvodine i melgea koji je u ko zna kakvom stanju

a oni bi trebali pokriti (najmanje) tri pozicije u 11

ako su ben i srnic startna krila za to prvo kolo, sa radonjom na sp mi u slucaju odlaska milica nemamo zamenu

Link to comment
35 minutes ago, pbg12345 said:

pa o tome i pricam, odnosno tog se i plasim, takvog pristupa

ok, naravno, verujem da miloje nece dozvoliti igracima taakv pristup, ali opet znamo kakvi smo mi i u koje krajnosti mozemo otici

ako je tacan onaj spisak sa prvih stranica ove teme ima i u tom prvom kolu nekoliko nezgodnih protivnika

npr slovaci, pa onda (verovatno silno motivisana) skendija koja je uzgred prosle dve sezone stizala do po le, pa luksemburzani koji svake sezone prirede makar jedno iznenadjenje itd

od svih tih klubova proslogodisnja zvezda bi trebalo da je dosta bolja

ali nama od te zvezde nedostaju le talek, rodic, donald, radonjic, a mozda i jos neko, plus u odnosu na evropske utakmice kanga i boaci

pa adzic, racic, milijas, fripong ma sta mislili o njima oni su bili deo rotacije

ovako na prvu deluje mi da nama od proslogodisnjih 20ak ili nesto malo manje igraca koji su izneli sezonu nedostaje bukvalno pola

 

 

sta je sa pavkovom? kakav je njegov status?

srnic, milic ostaju ili odlaze?

 

 

brate, panicis :D

Link to comment

ma ok, necu vise da mracim i da se ponavljam

valjda ce i zreb biti milosrdan pa nam nece dati bas ove najjace, ipak je vecina mogucih protivnika u tom prvom kolu bas amaterska

 

gledam malopre skendiju, vidim dugo igraju zajedno, dosta reprezentativaca, dosta sa internacionalnim iskustvom

a nesto mi govori da bi se spremili za taj dvomec  kao da im zivot zavisi od toga :fantom:

Link to comment
1 minute ago, Bright Billy said:

 

 

brate, panicis :D

a vidim

nego jbg, mora neko, valja se :D

 

a i jbg, nekako je bilo uzivanje gledati proslogodisnju zvezdu posle duuugo vremena, pa valjda zelja da nastavimo u tom 1 ritmu

 

evo, rekoh i malopre, necu vise daviti

Link to comment
11 minutes ago, Bright Billy said:

koga sad imamo od stranaca, bena i ovog ze markosa koji (bar za sada) nije ni blizu prvog tima?

stojkovica, borjana...

:fantom:

mada, da se mene pita, ja bih dodao makar 1 makedonca

jebes zvezdu bez 1 juznog srbina

(ove bugare iz nisa (ma koliko nas radonja bio simpatican) jasno ne racunam u tu grupu :fantom: )

Link to comment

Stojkovic i Borjan nisu stranci... ova bajka o 2 stopera stranca je mnogo lepa, ali neizvodljiva. Jedan preskup i iznad nase lige i platezne moci, a drugi kvalitetna macka u dzaku... Opet, sa Terzicem se nikad ne zna.

Inace Aleksic otisao u Tursku, tako da on nije misteriozni centralni vezni koga jurimo.

Link to comment

Nije vise misteriozan, Causic je u pitanju. A taj stoper stranac neki Da Silva iz Francuske lige.  Frimponga smo prodali u Ferencvaros za 300k. 

 

Deluje da je prelazni rok dobar. Meleg je zamena za Kangu, igrac koji bi trebalo da igra playmakera. Ima znanje, kao klinac pod uticajem oca prerano otisao u Ajax pa malo lutao, mogao bi kod nas da explodira. 

Jovancic je zamena za Donalda i Racica,  rotirace se sa Jovicicem na poziciji krljaca. Mislim da smo tu kvalitativno napredovali jer ovaj decko je 2 sezone bio drugi u izboru navijaca za igraca sezone u Vojvodini, nije neka prevara od igraca. Iskusan, bio im kapiten, kazu da moze da trci koliko hoces. Milojeva zelja od ranije. 

Stoiljkovic mi je misterija, 2 sezone u Bragi, dao neke golove, videcemo. Navodno prodajemo Pesica ovog leta a Stoiljkovicu pridruzujemo stranca za rotaciju. Dobra stvar je sto ga je Milojevic trenirao u Cuki pa zna koliko moze. 

Jevtovic je takodje cudna prica, decko igrao dobro u Rozenborgu a kazu hoce samo u Zvezdu. Obicno ti sto nesto pokazu napolju nece ni da cuju da se vrate, ovde je druga prica. Dolazi umesto Adze da pojaca konkurenciju na krilu, ono sto videh na klipovima nije los igrac, ''ima obe noge''. 

 

Ostaje stoper da se resi, steta sto nije dosao Milunovic, navodno nasi su ga danima ubedjivali i bio im je zelja ali ovaj imao negativno iskustvo u Lucanima gde ga je zadrigli Nesko mobingovao i nece da se vraca u nas fudbal. Valjda iskopamo nesto da valja, ako to resimo kako treba bice solidan tim. 

 

Treba pomenuti da smo do sada prodali trojicu rezervista za oko 3 miliona (Racic oko 2, Adza 800k, Frimpong 300k) sto je nevidjen posao. 

 

Edited by samo_opusteno
Link to comment

A sta ce nam Causic? Mislim, ima ugovor, kosta neke pare koje mi nemamo... i eto je to. Verovatno je Terzic opet nesto pustio da se deca zabavljaju, dok se neki drugi veznjak zavrsava.

Link to comment
1 hour ago, samo_opusteno said:

Treba pomenuti da smo do sada prodali trojicu rezervista za oko 3 miliona (Racic oko 2, Adza 800k, Frimpong 300k) sto je nevidjen posao. 

 

+1

 

Било би лијепо да се из овог научи да добри резултати дижу цијену играчима и онда свима добро.

 

Него, надам се да нећемо играти с неким Мађарима ове године са Мелегом у тиму. Неће нам Орбан дати да уђемо у државу. (meleg - gay)

Edited by Cane Vukic Prebranac
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...