Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kada su u pitanju kvalifikacije, u kojima će Zvezda učestvovati od prvog kola, UEFA je na svom sajtu objavila i preciznu računicu za tu trku.

Svaki klub koji zaigra u kvalifikacijama za oba evropska takmičenja dobiće po 260.000 evra (dakle, sva četiri predstavnika Srbije). 

Zvezda bi na tu svotu u trci za LŠ mogla da zaradi i ove iznose:

prva runda kvalifikacija - 230.000 evra
druga runda - 280.000 evra
treća runda - 480.000 evra (samo za šampione država) 

Učešće u baražu ne donosi dodatni novac, jer će ti timovi dobiti uplate iz budžeta predviđenog za ligašku fazu Lige šampiona ili Lige Evrope. 
 

UEFA je iznela i konkretne cifre. Prošle godine je klubovima učesnicima grupne faze Lige šampiona garantovala po 12,7 miliona, a ta svota će ove sezone biti povećana na 15,25 miliona evra.

I nastupi u grupnoj fazi mogu doneti značajan novac, s ozbirom na to da će UEFA svaku pobedu nagraditi sa po 2,7 miliona evra, a remi sa 900.000 evra. 

Link to comment
20 hours ago, MiddleClass said:

Pressicu je Mamić počeo riječima: “U ovom trenutku trebao sam biti u jednom restoranu u Zagrebu, gdje je i jedan od mojih uzora Dragan Džajić. S njim je i legendarni Dule Savić. Zamolili su zagrebačkog mitropolitena da dođe, čekali su me, a ja nisam došao jer sam spriječen. Željeli su me pozdraviti, provesti večer samnom i poželjeti mi sreću. Mitropoliten zagrebački mi je udijelio blagoslov i rekao da će moliti večeras za moju vitalnost, smirenost da mogu to izdržati…

 

 

mitropoliten :hail:

 

Мамињо :Hail::Hail::Hail:

Link to comment

Dolazi Stojiljkovic... sto znaci da odlazi Pesic uskoro

 

Taj aranžaman koštaće crveno-bele 200.000 evra, uz jedan vrlo bitan dodatak: Crvena zvezda će naredne sezone moći da otkupi Stojiljkovića za 1.500.000 evra.

Link to comment

Plan je da dovedemo Milunovica iz BATE-a i Jevtovica iz Antalijaspora... a za strance cemo videti :D

 

Posle mnogo godina imacemo prakticno kompletan tim na pripremama od prvog dana... veliki plus!

Link to comment

Nadam se da je Stojiljkovic resenje za jsl i zamena za Pesica, a da se dovodi startni strani spic, kao i stranac paker.

 

Deluje da kupimo solidnu domacu radnu snagu, ali realno ne moze se bez stranaca. Ako je ideja da se opet nesto uradi u Evropi.

Simpaticni su Vujadin, Zulo i ekipa, ali da ne bese Kange, Boacija, Le Taleka, Donalda verovatno bi vec Irtis bio prejak.

Link to comment

nema nikakvog razloga da joveljic ove sezone ne bude ako nista vise, a ono taj "spic za jsl"

 

msm, moze stranac, ali onda ovaj iz brage da bude nominalno treci spic :fantom:

Link to comment
On 4.6.2018. at 12:24, Apollo Creed said:

Izgleda da dovodimo Stojiljkovića iz Brage...neka varijanta sa pozajmicom... 

 

:fantom:

Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:

Ako opet udjemo u grupe... bice bas mnogo utakmica, svako ce imati svojih 15ak sansi bez ikakvog problema.

:laugh:

Link to comment
8 hours ago, levi said:

slabo

 

u najboljem slučaju može da bude prvi strelac lige i to je to

 

jebes ga, valjda miloe zna. sto se nase lige tice, to mogu panjkov i ljoveljic da iznesu... 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...