Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kakav Samir, ljudi moji, Balerina se drogira.. niti nas zanima niti je blizu. Terzic bacio kosku, a debil se upecao pa bulazni I juri klikove

Link to comment

Pressicu je Mamić počeo riječima: “U ovom trenutku trebao sam biti u jednom restoranu u Zagrebu, gdje je i jedan od mojih uzora Dragan Džajić. S njim je i legendarni Dule Savić. Zamolili su zagrebačkog mitropolitena da dođe, čekali su me, a ja nisam došao jer sam spriječen. Željeli su me pozdraviti, provesti večer samnom i poželjeti mi sreću. Mitropoliten zagrebački mi je udijelio blagoslov i rekao da će moliti večeras za moju vitalnost, smirenost da mogu to izdržati…

 

 

mitropoliten :hail:

Link to comment

Bogotac, jutros sam slušao tu pressicu™, koliko zlatnih momenata. 

 

U sledećem pasusu kreće da se brani kako njega napadaju jer štuje žrtve Blajburga a ne samo Jasenovca (priča o podjeli zapravo, ali znamo da se on žali da su blajburgovci diskriminisani u Hrvatskoj, kao i svaki neoustaša)

Edited by James Marshall
Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:

Kad je mogao Ibanjez moze i Samir.

Ибањез је био фудбалер за овога, овај је спрдња. Друго, Звезда тад и сад су играчки другачије. 

Link to comment

a jbt ovo stvarno, ja najpre mislio midle izmislio za potrebe foruma 

maminjo bog otac :D

 

samira mozda uzmemo i posaljemo kod coe i recka u vranje, da zabiberi komsijama, mi trazimo ozbiljne fudbalere :fantom:

 

stojiljkovic mi nije igrac za (prvog) napadaca zvezde, ne vidim da bi on bio nista bolji od ispisnika i zemljaka pesica, posebno sto je ovaj vec neko vreme u ekipi

stranac tu mora jbg, kad je jovic vec nedostupan

 

Link to comment
Krcun najavljuje Jevtovica, Marina, Melega i Milunovica iz Bate, i to je jedino relevantno dok neko ne potpiše [emoji99]
Standardna cetvorka, dva realna, jedan preko potreban I jedna bomba.

Meleg je prakticno potpisan, Jevtovic se juri, Milunovic nam treba ali je pitanje da li mu se dolazi u Srbiju.
Marin navodno hoce, ali se pita Oli.. tako da... Cekamo :)
Link to comment
1 hour ago, pbg12345 said:

 

samira mozda uzmemo i posaljemo kod coe i recka u vranje, da zabiberi komsijama, mi trazimo ozbiljne fudbalere :fantom:

 

 

+gazi!

Link to comment

Drugo pojačanje Crvene zvezde u letnjem prelaznom roku biće ofanzivni vezista Dejan Meleg, što je Blicsport i najavio.

Šampion Srbije se i ranije interesovao za fudbalera Kajzerija, koji je u utorak uveče stigao u Beograd.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...