Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

Pa dobro da ne ubiju Rosena odmah na startu, videli kako to izgleda u Cardsima. A i Fitzmagic sa klupe ne donosi bas srecu tj. uvek u skladu sa nadimkom zaigra u vecini slucaajeva povrede drugog.

Link to comment

Clowney otišao u Sijetl, na papiru deluje da su morski sokoli žestoko zajebali teksaške voline

 

Vikinzi šutnuli šutača za kog su pre mesec dana dali pik iz pete runde :wacko: 

Link to comment
1 minute ago, ObiW said:

Jel to Bill o Brian koristi gužvu (nema vlasnika, nema GMa) pa donosi sam sve odluke?

Izgleda. Ako ne dobije playoff utakmicu ove godine popice otkaz samo tako. 

1 minute ago, omiljeni said:

Lawrence nije eligible

tek 2021

Tacno, taman da tankuju 2 godine Browns style - eto im Trevora. Mozda Tua, pa i Herbert 2020-te. Taman Lawrence da ode kod freaka u Tampu 2021. 

Link to comment
4 minutes ago, Bogotac said:

Pa to znam,zavisi samo koga vise zele,mada Lawrence nije dobro krenuo

Da, bacio je juce 2 glupa INTa. Mada ce svakako biti pick #1 kad izadje... ubice se od pobedjivanja u Clemsonu, a i decko je prototip NFL QBa. Doduse, kakva 2 QBa su bili pick #1 zadnje 2 sezone, ko zna. 

Link to comment

Da, tim koji ima 2nd year QBa (koji je trejdovan vec jednom) i Fitzmagica, trejduje odlicnog LT (na rookie dogovoru) i najboljeg WRa. To nije tankovanje, samo team building strategy. A ponuda je vise nego dobra... samo treba draftovati. Trade je dobar i za Texanse, po meni. Jesu draftovali 2 OL u prve dve runde ali treba Deseana zastititi, plus im je sad divizija jos slabija od prosle godine. 

Link to comment

brate dobili su dva 1st roundera i 2nd round.

Ja volim Tunsila ali jbg to je baš ogromna cena.

Plus, da sam Tunsilov agent još koliko večeras bi tražili neki ultramega extension. On je večeras bukvalno dobio blanko ček od Texansa.

Link to comment
  • James Marshall changed the title to NFL

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...