Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

44 minutes ago, freakns said:

previse povreda, i to razlicitih... nije vise mogao. razumljivo i posteno

Kontam da bi ipak malo poštenije bilo da je to uradio pre par meseci, a ne deset dana pred početak sezone. 

Link to comment

eto zašto ne treba da draftuješ hipstere sa Stanforda :fantom:

 

btw još pre par meseci gledao ja na youtube neki fantasy football podcast i momci koji to rade kao gosta u program uključili doktora specijalistu koji je ujedno i fantasy football zaluđenik i taj lik počne da priča o Lucku i kako je njemu tu dosta toga sumnjivo i da će da prati situaciju. I posle youtube kad god mi predloži da gledam taj podcast, a vidim da u naslovu spominju i doktora ja pogledam taj deo sa njim i svaki put je najviše pričao o Lucku i svaki put daje sve sve gore i gore prognoze. Ja slušam i probavam da skontam dal lik zna šta priča ili je šarlatan...

Pre mesec-mesec i po dana opet epizoda sa tim doktorom i doca u fazonu ma ja mislim da Luck neće igrati bar ceo septembar i dobar deo oktobra. A to je još i kao optimistična prognoza...A na mainstream internetu niko ništa ne spominje, svaki report je Luck ima sitnu povredicu, minor, ništa strašno, precautionary measure itd itd.

ja razmišljam dal bih možda trebao da trejdujem Macka jer će value da mu totalno skurcopizdi ako je doca u pravu, a opet šta ću ako me doca zajebe i sve bude ok, contender sam za titulu u ligi i Mack mi veoma bitan igrač. I reko ne diram ništa, biće Mackara solidan i sa Brissettom tih prvih par nedelja dok nema Lucka, a i ozbiljan sam igrač, neću dozvoliti sebi da reagujem na svaku budalu sa interneta.

A onda pre nedelju ili dve objave i ovi mainstream da je stanje ozbiljno i da je week 1 veoma upitan. Vidim ja kuda se stvari kreću i šta se sprema. A jbt ovaj sad ode u penziju.

 

Link to comment

Ertz? videćemo ga od čega je kad se suoči sa čru adversity. Ertz ti je polu čovek polu 5 sezona kvalitetnog underachievovanja i sedenja na depthu ispod Celeka + 1 dobra sezona

 

Link to comment

Sad je I JJ kod njih.... Od stanfordskih strebera. 

 

Steta za Lucka. Top 5 QB ode u penziju sa 30 godina. Irsay izgleda ne trosi lovu samo na rock and roll memorabiliu, ostavili su mu 25 miliona koji su mogli da mu uzmu. 

Link to comment
On 25.8.2019. at 13:43, omiljeni said:

eto zašto ne treba da draftuješ hipstere sa Stanforda :fantom:

 

btw još pre par meseci gledao ja na youtube neki fantasy football podcast i momci koji to rade kao gosta u program uključili doktora specijalistu koji je ujedno i fantasy football zaluđenik i taj lik počne da priča o Lucku i kako je njemu tu dosta toga sumnjivo i da će da prati situaciju. I posle youtube kad god mi predloži da gledam taj podcast, a vidim da u naslovu spominju i doktora ja pogledam taj deo sa njim i svaki put je najviše pričao o Lucku i svaki put daje sve sve gore i gore prognoze. Ja slušam i probavam da skontam dal lik zna šta priča ili je šarlatan...

Pre mesec-mesec i po dana opet epizoda sa tim doktorom i doca u fazonu ma ja mislim da Luck neće igrati bar ceo septembar i dobar deo oktobra. A to je još i kao optimistična prognoza...A na mainstream internetu niko ništa ne spominje, svaki report je Luck ima sitnu povredicu, minor, ništa strašno, precautionary measure itd itd.

ja razmišljam dal bih možda trebao da trejdujem Macka jer će value da mu totalno skurcopizdi ako je doca u pravu, a opet šta ću ako me doca zajebe i sve bude ok, contender sam za titulu u ligi i Mack mi veoma bitan igrač. I reko ne diram ništa, biće Mackara solidan i sa Brissettom tih prvih par nedelja dok nema Lucka, a i ozbiljan sam igrač, neću dozvoliti sebi da reagujem na svaku budalu sa interneta.

A onda pre nedelju ili dve objave i ovi mainstream da je stanje ozbiljno i da je week 1 veoma upitan. Vidim ja kuda se stvari kreću i šta se sprema. A jbt ovaj sad ode u penziju.

 

kakva gomila gluposti...

Link to comment

Ryan - Barkley, Mack - Adams, Amari, AB - OJ Howard

rezerve: Ingram, Drake, Samuels, Josh Gordon, Pettis, Callaway, Herndon

IDPs: Jaylon Smith, Cunningham, Hicks i McMillan

jbg ovakav tim nije lako napraviti ni u ligi sa 4 tima, a kamoli u highly competitive ligi sa 12 ekipa. Ko je contender ako ja nisam?

a tek treba da bude draft koji tradicionalno izdominiram

 

in other news: agilna Uprava nastavlja da sprovodi magiju

Gospodin Douglas trejdovao 6. rundu za Hairstona, CB iz Coltsa koji je prošle godine bio starter.

Ovih dana kreću i masovna cutovanja a mi smo #3 na waiver prioritet listi tako da tek očekujem jake akvizicijeTM

Priča se da su Dolphinsi najviše zainteresovani da tejduju za Clowneya, al ne bih se ja iznenadio ni da mi to odradimo. 

Link to comment
  • James Marshall changed the title to NFL

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...