Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

Kanzas koristi svoje šanse, jako retko su oni na strani koja pravi neobjašnjive gluposti... plus Mahomes koji jednostavno ima killer instinct. Ako neko ima šanse da stigne i prestigne Brejdija onda je to on. Zavisi koliko dugo će biti zainteresovan da igra i koliko će biti posvećen ovoj igri... kontam da nema šanse da ga gledamo s 45 godina na terenu 

  • +1 1
Link to comment

 

 

U čemu se ovde radi ,gledao sam prenos na Arena  Hr ,ali ne kužim ,gde su dečki pogrešili tokom prenosa odnosno u kom pravilu vezanom za poslednji napad Mahomsa ? 

Link to comment

Pa šta su ispričali?

Zbog čega se izvinjavaju.

Jedino ako su imali ideju da su OT pravila "who scores first wins" pa da onda treba ići na pobedu ne na izjednačenje u regularnom delu....

Nagađam nemam pojma....

Link to comment

Nešto u vezi time out-a Andy Reida u poslednjem napadu i nekom pravilu za  drugi produžetak

Meni sve u prenosu delovalo logično,ali sada me muči gde je bila greška 

Možda u slučaju da je onaj treći down otišao u out i da je vreme isteklo ,imali šansu za 

četvrti u novom produžetku ...ako su takva pravila  

Link to comment
5 hours ago, ducca said:

 

Lično mi je krivo što nekoliko careva iz SF vrv nikad neće uzeti prsten (Kittle, Deebo, Trent Williams, Warner npr) a zaslužuju ga, ali sport jbg… 

Jedino je Trent tu kritičan jer puni 36 godina, Kittle 31, Deebo i Warner po 28... imaju oni još dosta sezona ispred sebe, samo neka budu zdravi.

A i ostatak WR su mladi, kao i CMC koji se čini igra 100 godina al i on tek 28 puni u junu. Ako uspeju da zadrže jezgro meni se čini da ćemo u godinama koje dolaze gledati SF redovno u samoj završnici 

Edited by arheolog1981
  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, arheolog1981 said:

Jedino je Trent tu kritičan jer puni 36 godina, Kittle 31, Deebo i Warner po 28... imaju oni još dosta sezona ispred sebe, samo neka budu zdravi.

A i ostatak WR su mladi, kao i CMC koji se čini igra 100 godina al i on tek 28 puni u junu. Ako uspeju da zadrže jezgro meni se čini da ćemo u godinama koje dolaze gledati SF redovno u samoj završnici 

Kitl im opasno udaravna salary cap a nije više vredan te kinte (možda njima jeste) tako da njemu sledi restruktuiranje ili razlaz.

Moraće OL da pojačaju jer je sad matrica za Purdy-ja da ga pritisak ometa. Mada je on pokazao dobru pokretljivost van džepa ne znam zašto nije bilo više dizajniranih plejeva za to. On je malo nizak i kad je pritisak on često ima loše odluke da iz te situacije baca po sredini. Ali to se može popraviti sa iskustvom da ako "neme ništa" onda u aut ili u zemlju...

U odbrani treba da dodaju dubinu...

Videćemo...

Link to comment
28 minutes ago, arheolog1981 said:

Jedino je Trent tu kritičan jer puni 36 godina, Kittle 31, Deebo i Warner po 28... imaju oni još dosta sezona ispred sebe, samo neka budu zdravi.

A i ostatak WR su mladi, kao i CMC koji se čini igra 100 godina al i on tek 28 puni u junu. Ako uspeju da zadrže jezgro meni se čini da ćemo u godinama koje dolaze gledati SF redovno u samoj završnici 


Voleo bih da si u pravu, ali svaka godina u CV-u je godina više udaraca, povreda i zamora materijala, sve oko 30 je problem u najavi. Ove su za čudo skoro svi zdravi prošli kroz playoff, to se retko dešava. Videćemo ali bojim se da narednih godina Lombardi stanuje u AFC-u, jednostavno top timovi i qb-evi su tamo plus su svi mladi. Ne izgleda dobro period koji je u toku i koji dolazi za NFC.

  • +1 3
Link to comment
On 12. 2. 2024. at 15:32, Frank Pembleton said:

Meni je nekako bilo upečatljivo kad je Šenahan zvao TO da se promeni postavka odbrane jer mu se nije svidelo šta je DC odabrao. Rid nije imao takvih "problema" sa Spagsom.

Njemu je ovo treći DC koga ima za relativno kratko vreme...

Svakako može se reći čak i da je KC nadigran ali to je to....

 

Link to comment

Shany kralj :D smena defanzivnog koordinatora valjda zato što je primio ispod 20 pts protiv Chiefsa i držao ih u utakmici. šta će onda tek da uradi sa ofanzivnim koordinatorom? da ga nabije na kolac? katastrofa od utakmice za njega. ni igrači nisu baš pomagali. Purdy je izgledao kao igrač kojem tu nije mesto, da ne pripada tu. Samuel je bukvalno izgledao kao igrač koji će biti cutovan nasred utakmice i spakovan u avion za Evropu da tamo igra za kiriju i dva obroka u kuvanim jelima, a ne kao igrač koji će sledeće godine imati 30 miliona cap hita.

 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Denver otpustio Rasela Vilsona. Rasel...

Woody Harrelson Crying GIF

Edited by arheolog1981
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...