Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

meni je najjace od svega sto je covek 2 cm nizi od mene i 20 kila tezi, i uskace u prozor laganica... a ja to kad bih probao, hitna bi dolazila da me skuplja po onim stepenicama

 

postane ti malko jasnije koje su to jebene atlete i onda pomislis kada on kao overweight OL to moze da radi, sta mislis sta Micah Parsons ili TJ Watt mogu da urade :blink: uzeo bi mene pod jednu misku, Radisu pod drugu, nabio Omiljenog na kurac i isrtcao 110 prepone ispod 13 sec

  • Haha 6
Link to comment

On je rođen da bude trener Michigana. Ćale mu je tamo bio trener, odrastao je pored Big House, studirao je tamo, bio startni Qb tri godine, bio sada head coach skoro 10 godina.

A u nfl trenirao u Ninersima one 2-3 godine i sad je to "napokon nazad"

  • +1 1
Link to comment
10 hours ago, omiljeni said:

On je rođen da bude trener Michigana. Ćale mu je tamo bio trener, odrastao je pored Big House, studirao je tamo, bio startni Qb tri godine, bio sada head coach skoro 10 godina.

A u nfl trenirao u Ninersima one 2-3 godine i sad je to "napokon nazad"

Meni jeste, vrhunski je vodio tim pa makar i samo 3 godine. Ima da progledaju Čardžersi s njim 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
20 minutes ago, arheolog1981 said:

Meni jeste, vrhunski je vodio tim pa makar i samo 3 godine. Ima da progledaju Čardžersi s njim 

Realno je odabrao bolji tim SADA.

Realno da ATL je:

Lakša divizija

Vlasnik je bogatiji i hoće da plati

Ne igra protiv burazera do SB.

Sve ostalo je verovatno na strani LAC, jedino koliko dugo?

E sad on je "culture changer" to LAC-u treba...

Link to comment

nije tu stvar da li je vodio tim vrhunski ili ne, nego je poenta da je on college coach koji je pritom i par sezona bio u nfl. kao kad bi sad saban preuzeoTM seahawkse pa kažeš konačno se vratio u nfl.

Link to comment

nemam ja ništa protiv da njemu bude drago, ali neka radi to među svoja 4 zida. čuš "napokon se vratio"

Harbaugh nije college coach samo po stažu nego i u srži svog bića. sopstva, takoreći. zbog toga se i razjebao sa ninersima pre 10 godina. zbog toga će se vrlo verovatno za koju godinu razjebati i sa chargersima

 

Link to comment
8 minutes ago, omiljeni said:

nemam ja ništa protiv da njemu bude drago, ali neka radi to među svoja 4 zida. čuš "napokon se vratio"

Harbaugh nije college coach samo po stažu nego i u srži svog bića. sopstva, takoreći. zbog toga se i razjebao sa ninersima pre 10 godina. zbog toga će se vrlo verovatno za koju godinu razjebati i sa chargersima

 

Baš ću tebe da pitam šta ću da postujem :D Kakav lik jbt. Ajde daj iz stručnog ugla prognozu za utakmice u nedelju pa da odigram kontru 

  • Haha 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...