Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

Ja sam spomenuo da mu je mama agent u smislu da bi mu pametnije bilo da angažuje profesionalca koji bi mu objasnio da su njegovi zahtevi nerealni. Ovako, sve dok mu je keva agent, biće..."Mamin dečko je najbolji, najlepši i najpametniji na svetu, vredi sto milijardi, ko kaže da ne vredi sram ga bilo". Čitaj malo za razumevanjem. Nisam čak ni napisao da su se "uortačili"  ( u smislu "collusion" ) nego sam napisao da postoji ta mogućnost, a to su dve različite stvari. Lično čak smatram da grupa uspešnih biznismena ne mora da radi taj "collusion" da bi znali šta je najbolje za njih kao grupu i da postupa u skladu s tim.

 

Ono što sam napisao je da ga niko neće ni pogledati baš zbog toga što traži Dešno Votson ugovor. Znači kec iz discipline "čitanje s razumevanjem"....

Link to comment

šta natežem brt, lepi piše "neće niko ni taknuti lamara, sve dok mu je mama agent i dok traži watson ugovor"

 

za manje od sat i po vremena počinje free agency!

a onaj debilko još nije izdumao šta će i kako će :lolol:

Link to comment

Naravno da je ugovor koji trazi problem,pizde owneri zbog Watsona i dan danas.

 

On trazi full ugovor,a niko mu ne da,mada izgleda da se Snajder sprema:D.

 

Deluje mi da ce Rodgers da se penzionise.

Edited by Bogotac
Link to comment
2 hours ago, omiljeni said:

šta natežem brt, lepi piše "neće niko ni taknuti lamara, sve dok mu je mama agent i dok traži watson ugovor"

 

za manje od sat i po vremena počinje free agency!

a onaj debilko još nije izdumao šta će i kako će :lolol:

 

Čitanje s razumevanjem...Nije mama agent problem per se...mama agent je problem jer je "mamin sin" uvek najbolji, najlepši i najpametniji i što je dobro za tamo nekog Josh Allen-a ili tamo nekog Aron Rogersa nije dovoljno dobro za "maminog sina" . Profi agent pored svih ostalih stvari koje radi predstavlja i reality check za igrača. 

 

2 hours ago, omiljeni said:

ma samo ako pizde, garant ne mogu noćima da spavaju zbog watsonovog ugovora lol

odakle to vama? 

 

Eto tako, došao sam do tog zaključka na osnovu dostupnih informacija.

Videćemo dal' sam u pravu kad tamo negde u oktobru gomila ekipa bude igrala sa "tuki na biciklu" QB-om, a mogla je imat Lamara za dva bedna picka prve runde i potpuno garantovanim  ugovorom, od nekih severno od 200 miliona $, dok isti taj Lamar sitout-uje franšizni tag i mesečno zarađuje manje od kasirke u maksiju. 

Link to comment

Baker Mayfield u TB za 8.5 miliona/1Y, nesretna Karolina ako se ne varam je Daltonu dala 10 za godinu dana. Kakav god da je Baker ipak nije jedan od braće Dalton

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...