Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

sramotna odluka sudija pokvarila utisak, trebalo je da filadelfiji ostane minut da odgovori sa 3 ili 7 poena, doživljaj bi bio potpun, mada je i ovako ovaj superboul bio jedan od najboljih ikada.

  • +1 3
Link to comment

Sve u svemu fino prangijanje bilo.
Klasika kad nisu potpuno se odvojili, mahomije stiže.
Endi Rid koristio trčanje više nego inače, smislio plejeve za JuJu-a...







... Shiit has hit the fan

Link to comment

Super Bowl 2023: Eagles' James Bradberry admits officials made correct call on crucial late holding penalty


Bukvalno je rekao:
Povukao sam ga, mislio sam da sudije neće suditi, ipak jesu...



....shiit has hit the fan.
Link to comment
12 hours ago, radisa said:

Pazi kad sam isto pomislio...

 

Ja ne bih dao prvu loptu nikad... Daj da pukušam da nametnem ritam, pa me ti vijaj...

 

predmoslio bi se brzo. :)

ne daješ ti loptu, tj tehnički je daješ, ali sa razlogom. kad pobediš coin toss imaš 3 opcije što se tiče lopte: kick receive i defer. i uvek biraš defer. odlažeš odluku za početak drugog poluvremena i tada naravno biraš receive. i tako dobijaš neki % šansi da ukradeš 1 posed ako tvoj posed završi poluvreme, pa onda ponovo imaš loptu na početku drugog poluvremena. ako i ne ukradeš tu posed verovatnije je da ćeš barem u drugom poluvremenu imati više poseda i više playeva, a drugo poluvreme je bitnije.

 

Link to comment
3 minutes ago, omiljeni said:

 

predmoslio bi se brzo. :)

ne daješ ti loptu, tj tehnički je daješ, ali sa razlogom. kad pobediš coin toss imaš 3 opcije što se tiče lopte: kick receive i defer. i uvek biraš defer. odlažeš odluku za početak drugog poluvremena i tada naravno biraš receive. i tako dobijaš neki % šansi da ukradeš 1 posed ako tvoj posed završi poluvreme, pa onda ponovo imaš loptu na početku drugog poluvremena. ako i ne ukradeš tu posed verovatnije je da ćeš barem u drugom poluvremenu imati više poseda i više playeva, a drugo poluvreme je bitnije.

 

Jbg, kad povede protivnik 7-0, pa usereš napad, pa popiješ još 3 poena, sva ta taktika postaje zajebana, treba da si baš mentalno čvrsta ekipa, kao juče KC da se čupaš iz toga...

 

Ima sve svoje za i protiv, nije to baš uvek čista ststistika...

 

 

Edited by radisa
Link to comment

nisi u pravu. fudbal je sport gde prosto moraš ići za takvim statsima. ako imaš promil šanse da nekako ukradeš posed ti moraš to da radiš.

ne postoji sport u kojem posed ima makar približnu vrednost kao što je to u fudbalu. prosečan broj poseda je oko 11. i ako uspeš na coin toss odluku da ukradeš jedan posed to je 10% dodatnih poseda za tebe u odnosu na protivika.

u košarci prave faulove na kraju četvrtine da bi dobili priliku da ukradu dodatni posed, iako tu imaš npr 100 poseda u toku utakmice i jedan posed manje ili više ne pravi baš veliku razliku. u fudbalu pravi ogromnu razliku.

  • +1 1
Link to comment

Zaboravih,holding bio,ali Juju ono nikad ne bi stigao,sa ili bez holdinga,jos celu tekmu ne zovu ove faulove,tezak kriminal.

 

Inace,Hurst nadigrao Mahomsa

Edited by Bogotac
Link to comment

Ko mu kriv što je na +7 onako prodao loptu. I pored toga su otišli sa +10 na poluvreme. Kako je Davonta opet probao da proda nekompletan pas kao protiv SF. Kod dunstera iz SF prošlo ovde ne...

Sad videh držanje, to se nije trebalo svirati... ali kad pogledaš usporeni snimak. Uživo sudija mora u sekundi da proceni intenzitet držanja i da li je uticalo na napadača, mislim da nema tendecioznosti

Link to comment

nebitno je da li bi Smith-Schuster stigao i uhvatio loptu.

ovo je bilo baš zajebana situacija za sudiju. ako dosudiš zajebaćeš, ako ne dosudiš zajebaćeš.

Wilsonu su prošle godine dosudili protiv Kuppa, isto je rešilo utakmicu. kad se uporedi sa ovim od sinoć, ovo od sinoć je holding ko vrata.

Eagles su imali 7 first downs on penalties u finalu konferencije. timovi kao što su Jets ili Raiders moraju da odigraju bukvalno pola sezone da skupe toliko 1st downs on penalties. :fantom:

Link to comment

posle odlezanog i dvaput odgledanog, jedan od otisaka mi je i mali broj prekrsaja

ne bi bilo nezasluzeno bilo tko da je pobedio

drago mi je da su cifsi, nije sto navijam da mahomes osvoji sve sto moze vec sto je lepota gledati kako igra

greota da qb sneak pobedi lucidnost

 

 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...