Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

ja najpre mislio da je ovaj još uvek ležao na logou i bio sakriven u crnom. sad gledam replay i deluje da je ipak već bio ustao ali ga ipak nije video.

mekulica džouns legendica

Link to comment

Sad gledam Sinsi Tampa... pa lako je Bengalsima kad Brejdi igra za njih u trećoj četvrtini. Tri izgubljene dok si rekao Žizel

Sent from my DN2103 using Tapatalk

Link to comment
On 19.12.2022. at 15:33, arheolog1981 said:

Jel se desilo ikad da neko pri ovakvom pokušaju u poslednjim sekundama izgubi loptu i meč?

Sent from my DN2103 using Tapatalk
 

 

nije. u tome leži ljepota, izuzetnost i jedinstvenst ovog playa domoljuba :wub:

kad vodiš onda radiš victory formation a ne pokušavaš laterale . ako je egal onda pokušavaš field goal za pobedu, ako si predaleko onda možeš probati hail mary pass ako baš želiš po svaku cenu da izbegneš produžetke. a ako si predaleko i za to onda klekneš i igraš produžetke. kad ti napad igra lateral playeve tu je veća verovatnoća da ćeš nešto zajebati i izgubiti loptu nego da ćeš ti postići touchdown. zbog toga se to radi samo ako moraš, tj ako nemaš šta da izgubiš.

video sam na twići da valjda igrači preuzimaju odgovornost, kao improvizovali su, ali izgleda ih niko ne pita zašto su uopšte igrali draw play i koja je poenta toga. nadali se da će na takav play protiv preventa uzeti 55 yarda? to bi moralo biti unutar hail mary range za NFL quarterbacka

a i ta priča o igračima koji su freelanceovali je malo nategnuta jer se lepo vidi kako na sajdlajnu Patricia i ostali treneri posle prvog laterala počinju da aplaudiraju i kuraže igrače.

 

Link to comment
On 23.12.2022. at 21:01, Zverilla said:

Jetsi poslali zek vilsona na klupu na pola tekme sa jaguarima da bi dali priliku bivšoj rezervi iz CFL.a... rekao BiH da je on završio karijeru kod mlaznjaka

 

Ne bih ja donosio tako ishitrene zaključke, bar ne dok ne vidim šta omiljeni forumaš ima da kaže na tu temu. 

 

:Jova:

 

edit: Što je najgore, vraća se White i Jetsi imaju sasvim realan PO scenario. Dobiju obe i Patsi izgube bar jednu. 

Edited by Jean-Luc Picard
Link to comment

LAC pod Herbertovom palicom prvi put u PO. Ozbiljno zajebani mogu biti, ne bi me čudilo da iznenade nekog. Inače nas čeka strašan play off, velike nade imam za ovu godinu :)
U drugim vestima, JJ Watt objavio kraj karijere nakon ove sezone

Sent from my DN2103 using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...