Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

tu je sudija ubio play odmah, a onda vaša trojica i njihova dvojica dirala loptu ko na fliperu. šta su trebali da urade? to nije moglo da se promeni nikako.

 

@Frank Pembleton

to ima neka bedna zamena gde treba opet da se registruješ, ja čekam da oprave staaari tyt

Link to comment
Just now, teacher said:

jel neko zna zašto liga želi da packersi budu u finalu? čemu ovoliko protežiranje

gay lobi gura. ukinulo im pink opremu u oktobru pa im zauzvrat moraju pogurati ove do superbowla

Link to comment
3 minutes ago, omiljeni said:

tu je sudija ubio play odmah, a onda vaša trojica i njihova dvojica dirala loptu ko na fliperu. šta su trebali da urade? to nije moglo da se promeni nikako.

 

@Frank Pembleton

to ima neka bedna zamena gde treba opet da se registruješ, ja čekam da oprave staaari tyt

otvori se za gamepass pa gledaj ili skidaj koliko ti volja

Link to comment
27 minutes ago, teacher said:

jel neko zna zašto liga želi da packersi budu u finalu? čemu ovoliko protežiranje

 

Možda zapravo žele da jedna druga ekipa završi u finalu (SB) pa im čiste put... :rolleyes:

Link to comment
26 minutes ago, omiljeni said:

tu je sudija ubio play odmah, a onda vaša trojica i njihova dvojica dirala loptu ko na fliperu. šta su trebali da urade? to nije moglo da se promeni nikako.

 

@Frank Pembleton

to ima neka bedna zamena gde treba opet da se registruješ, ja čekam da oprave staaari tyt

A sta to tebi treba da sad nema?I to je ista ekipa....

A na ove provokacije necu ni da reagujem...Navijaci timova koji ne mogu da se dovuku do PO ni da im se svi u ligi sklone

Link to comment
Just now, ducca said:

 

Možda zapravo žele da jedna druga ekipa završi u finalu (SB) pa im čiste put... :rolleyes:

ne znam bro, meni ovo liči na superligu 2.0 samo što su ulogu gej timova dodelili jednom timu

Link to comment
9 minutes ago, ducca said:

Istina stiže u nedelju 

Naravno.Nije nikakav problem.Ja mislim i da je ovoliko super.

Manite se teorije zavera...

Link to comment
51 minutes ago, omiljeni said:

Recovery mora da bude clear and immediate, a sinoc je posle pistaljke 5 ljudi diralo loptu. Ne moze to tako da se overturnuje.

Pa oni su objavili da je bio fambl, ali da nisu videli recovery, a onda skinuli GB 1 TO i 1 Challenge...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...