Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Nisam siguran jesam li slijep kod ociju, ima li neko da zna za Zend Studio gdje se cita search results (Find/Replace) counter?

 

Da javim da sam nas'o ako kome treba. 

Search funkcija nudi count ali je je odvojena od Find(/Replace). 

MB2 -> Search

, bilo gdje na fajlu / Main pane-u.

Link to comment

da li neko zna kako da formatiram micro sd karticu? na telefonu mi prikazuje da ima grešku ali nisam uspeo da nadjem način da je uspešno formatiram. pokušao sam i preko windowsa i preko dosa. pokušao sam i preko programa za transcend kartice RecoveRx,.

 

inače kada je ubacim u laptop svih popunjenih 11 gigabajta su mi dostupni, slike, video....i uvek mi pokazuje da ima još 3,5 gb slobodnog prostora.

 

Probaj GParted Live distribuciju, boot-uj sa USB-a i vidi šta možeš da uradiš

Link to comment

Drugari, treba mala pomoć nekog ko je na advanced levelu. Imam CPU na 2,2 GHZ, neka multimedija koja mi je potrebna traži u okviru system requirements  2,4 GHZ ( mislim ono, radi i ovako ali lošije nego što može ). Koliko mi je opasno da odradim overkloking sa 2,2 na 2,4 GHZ. Kapiram da bi verovatno morao da  nađem mnogo kvalitetniji cooler i promenim termalnu pastu, ali koliko je realno da mi sprži ploču, grafiku ili HDD, ili već nešto treće... ako ga nabudžim na 2,4 ili 2,5 

Link to comment

Ploča je ASRock G41C-GS

 

Grafika(e):

 

Intel G41 Express Chipset ( integrisana )

 

2048MB NVIDIA GeForce GT 610 (Gigabyte)  ( u slotu )

Link to comment

Imaš na k.prodajem Q6600 do Q9400 za 3-4 000 dinara, plus neka krštena grafika i mem u. Dual modu... i to tije što ti je. Sve u svemu igranje za 100e. Ovaj tvoj prodaš za 600-1000 din, ako nekome treba...

Link to comment

ne znam gde da okačim pitanje pa ću ovde ...

 

desktop mi umro. Imam neki prastari lap top koji koliko toliko fercera, ali moram da pribavim neku mašinu. 

 

Fokusirao sam se na netbookove ili tako nešto, pošto više nemam razloga da pazarim glomazne DT mašine. 

 

Tražim nešto malo da mogu da ga vučem sa sobom - od prohteva nisam strašno zahtevan, pošto uglavnom koristim računarza surf, on line pref i po neki torrent - tako da mi je glavna što bolja baterija. 

 

Ima li ko predlog za neku mašinu? /naravno da je cena faktor/

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...