Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

To sam i ja imao na detinjem kompu dok je imao nekog Radeona (doduše nije bilo posle kodija, nego posle instalacije neke igre, boktepita koje).

Rešio sam prateći YT tutorial, nekim preimenovanjem tog atixxxx.sys-a u atixxxx.sys.old, pa vađenjem iz nekog drajverovog foldera i reimenovanjem (nije samo rename, ima još nešto, ne sećam se baš tačno) istoimenog  atixxxxxx.sy_ fajla...

 

Potraži malo po YT, a ja ću da vidim jel' mi ostao link negde u istoriji, odavno beše...

Link to comment

znam za foru, extract ili tako nekako je komanda, ali mi onda prijavljuje da mi ti "atikmpag" nemaju sertifikat. Ima neka fora i za to, da kao Windows ne provjerava sertifikate, sad ne mogu da se sjetim kako ide, probao bih i to, ali pošto imam 2 HD, ne košta me ništa da podignem i OS na ovom drugom, pa biram boot uređaj

Edited by James Marshall
Link to comment

Jes, expand...

 

 

Umene proradilo (posle mu doduše izgorela grafika jerbo je kuler bio potpuno zaštopovan prašinom, al' to je drugi par cipela :) )

Link to comment

da li neko zna kako da formatiram micro sd karticu? na telefonu mi prikazuje da ima grešku ali nisam uspeo da nadjem način da je uspešno formatiram. pokušao sam i preko windowsa i preko dosa. pokušao sam i preko programa za transcend kartice RecoveRx,.

 

inače kada je ubacim u laptop svih popunjenih 11 gigabajta su mi dostupni, slike, video....i uvek mi pokazuje da ima još 3,5 gb slobodnog prostora.

Link to comment

Mirise da nesto nije u redu sa karticom cim nista ne pomaze.

 

Vredi probati low level format tool. Trebalo bi da radi i za sd kartice.

 

edit:

 

http://hddguru.com/software/HDD-LLF-Low-Level-Format-Tool/

 

  • The program also supports low-level formatting of FLASH cards (SD, MMC, MemoryStick and CompactFlash) using a card-reader.

     

    Spasio mi je neke fleseve pa imas solidnu sansu i sa tom karticom.

Edited by katamaran
Link to comment

Koji OS ili koji Windows? Nisam skapirao šta ti je tačno ideja, da vidiš dal' će da ti radi grafika sa drugim operativnim sistemom?

Stavi istu tu sedmaju koju već imaš, ako samo isprobavaš dal' će karta da radi na svežem Winu...

Link to comment

Pa za sad bih se držao Wina, nemam ništa protiv sedmice, nego vidim da ima nekih problema sa osmicom/desetkom pa reko vrijedi li mi rizikovati s njima

Link to comment

Pa prošao je onaj period auto-updateovanja na w10, stavljaju ljudi narodne verzije i sve im radi, probaj, šta te košta, ionako kažeš da je temporary varijanta...

Link to comment

ma jok bre, to sam prvo uradio. čak sam uradio i neku foru lock/unlock 5 pa 10 puta...kao to će moći da pomogne da joj komp pristupi. ovo je čudo neviđeno.

 

na kartici imam snimljena 2 filma i hiljade nekih fotografija. opušteno preko kompa ulazim u fotke, sve gledam bez problema. pokrenem film preko vlc plejera..radi.

 

ali kad je bacim u mobilni telefon odmah mi kaže da "će da proveri neke greške koje imam na kartici " i to nikad ne uradi, ali ne mogu ni da joj pristupim.

 

i još nešto: pošto slobodno pristupam unutrašnjosti te kartice preko kompa, uđem unutra, mišom sve selektujem, desni klik i obrišem sve. vratim se jedan korak unazad i piše da je sve obrisano . izvadim karticu pa je vratim, kad ono opet su svi fajlovi tu kao što su bili...prvi put ovako nešto u životu vidim. 

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Mirise na write protection. Koja je tacno kartica?

 

Rz Brzotrz

 

Macora zovem Rz Brzosmrz. Cim iole zaladi trci kuci. Retko zimljiva persona.

Edited by katamaran
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...