Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

@Tihajeza

 

Ne mogu da falsifikujem jer ne znam ko mi je zaseo na vrat. Pustiću da ga ugase.

Veći problem mi pravi stranica koja sada nije pod mojom kontrolom.

 

Za ovo tvoje: probaj update ili reinstalaciju drajvera. Možda bi pomoglo i ako bi uključila komp bez utaknutog miša.

 

 

 

TT

Link to comment

Ovo bi bio VGA produzni? Buni me sto je sa obe strane muski dzek

 

4874020vgatovga5mmaletomale166p137563179

 

Naleteo sam na takav kabl u kuci pa me buni za sta je.

Nije produžni nego vga za komp monitor vezu...
Link to comment

Definitivno :)

 

Oni stari crt monitori nisu ni imali dzek za monitor pa ih jos iz tog perioda kapiram kao kablove koji imaju dzek samo sa jedne strane.

Edited by katamaran
Link to comment

Pre par dana sam reinstalirala Windows. Lik mi stavio Windows 10 (nisam posebno to tražila).

Svaki put kada upalim komp, nema strelice miša, niti pomaže premeštanje na drugi USB port. Onda resetujem komp i strelica miša se pojavi na desktopu.

Kako da otklonim ovo smaranje?

meni se nesto slicno desavalo nakon prelaska na desetku.

mis bi po nekoliko puta dnevno prestajao da radi, pa posle nekoliko sekundi ponovo bi bilo sve ok.

kad prestane da radi, svaki put iskoci poruka o bulja drajveru.

naravski, odem u device m. i tamo je naravno sve ok.

probao sam sve i nista nije sredilo stvar, te sam se predao i batalio celu stvar.

onda je, posle par nedelja, sve doslo na svoje, nicim izazvano, samo je u jednom momentu dole desno iskocila poruka da je sistem nasao novu komponentu i da instalira drajvere, i posle toga mis radi normalno.

pritom nije nekakav egzoticni mis, vec oldskul hp sa kablom.

Link to comment

meni se nesto slicno desavalo nakon prelaska na desetku.

mis bi po nekoliko puta dnevno prestajao da radi, pa posle nekoliko sekundi ponovo bi bilo sve ok.

kad prestane da radi, svaki put iskoci poruka o bulja drajveru.

naravski, odem u device m. i tamo je naravno sve ok.

probao sam sve i nista nije sredilo stvar, te sam se predao i batalio celu stvar.

onda je, posle par nedelja, sve doslo na svoje, nicim izazvano, samo je u jednom momentu dole desno iskocila poruka da je sistem nasao novu komponentu i da instalira drajvere, i posle toga mis radi normalno.

pritom nije nekakav egzoticni mis, vec oldskul hp sa kablom.

Rešila sam problem na kraju. U device manageru za USB hub / power management se ugasi opcija da se dozvoljava gašenje komponente za power saving (tako nešto).

Sada sve šljaka ok.

Link to comment

Da li je neko imao iskustva sa cerber virusom? Ako jeste kako ga sa oslobodio? Interesuje me samo licno islustvo, ne neka opsta prica sa neta.

Link to comment

Oket, Kodi TV mi se usro u mašinu, imam neki atikmpag.sys BSOD, reinstalirao drajvere za grafičku (7670m), čim krene da pali grafičku (ili bar aktivira drajvere, dll-ove i ostala sistemska sranja za nju) BSOD-uje. Ugasim je u BIOS, ostavim samo na integrisanu, šljaka. E sad, instalirao bih na drugi HDD novi OS, da vidim je li softverski ili hardverski problem (sem ako nema neki diag program koji bi mi rekao šta je). U device manager on prepozna grafičku, ali cim5 treba da je aktivira prsne u BSOD.

 

Elem, moje pitanje je, na ovom HD imam Win7 64bit Ultimate, nisam nezadovoljan, ali šta savjetuju forumski umovi da se instalira na ovaj sekundarni goli HDD u ove moje svrhe, znači temporeri bez plaćanja. Koja verzija je dovoljno stabilna, preporučljiva, nisam ispratio ali vidio sam da se ovo sad neki OS automatski apdejtuje na Win10 pa jebe stvar. I naravno kako instalirati pa da to bude upotrebljivo (bez onih popupa o aktivaciji i kako da zaustavim automatske update ili koje sa izbjegavam).

Hvala unaprijed!

Edited by James Marshall
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...