Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

+1

 

Zvuči potpuno suludo... Pitaj ga kako se zove ta ekipa, da pronjuškamo...

Kairos nešto. Vidim da je neki MLM

 

Ali vidim i da se još neki time bave.

 

TT

Link to comment

"Proteran" sam i sam sa FB: izgleda da me AMSS drukao (zbog ovog skandala) za lažno ime pa mi FB traži neki dokument kao dokaz identiteta.

 

Nemam nikakvu nameru da im to šaljem pa smo u limbu gde ne mogu da ugasim nalog dok im ne pošaljem to što traže niti postoji način da ih kontaktiram.

 

Kako se to rešava?

 

TT

Link to comment

Ali to je glupo, ja to ne želim.

 

Ono što sada želim je da deaktiviram profil što ne mogu dok se ne ulogujem a to ne mogu dok im ne pošaljem scan.

 

Budale

 

TT

Link to comment

Sta ti je pisalo kao ime na laznom profilu?

 

Drugar drzi neko lazno, potpuno retardirano ime vec xx godina, najurili su ga jednom i trazili mu taj dokument i on slikao LK i na najjadniji moguci nacin (bukvalno Paint fazon) prepravio ime u ono sto mu pise na FB, ovi prihvatili i aktivirali ga. Mislim da to proveravaju tamo neki random likovi/indusi kojih boli dupe koliko si ti iskren, bitna im je slika da imaju sebe da pokriju u sistemu i cao zdravo.

Link to comment

"Vozi Bezbedno" ili "Saobraćajna Kamera" pošto su me već jurili da upišem pravo ime.

 

Neću da falsifikujem ništa samo tražim način da ugasim profil.

 

Taj profil se sada i ne vidi ali mi "visi" i page koji mi je praktično postao nedostupan.

 

TT

Link to comment

"Vozi Bezbedno" ili "Saobraćajna Kamera" pošto su me već jurili da upišem pravo ime.

 

Neću da falsifikujem ništa samo tražim način da ugasim profil.

 

Taj profil se sada i ne vidi ali mi "visi" i page koji mi je praktično postao nedostupan.

 

TT

 

Falsifikuj, pošalji to, uloguj se jednom i ugasi profil.

Link to comment

Pre par dana sam reinstalirala Windows. Lik mi stavio Windows 10 (nisam posebno to tražila).

Svaki put kada upalim komp, nema strelice miša, niti pomaže premeštanje na drugi USB port. Onda resetujem komp i strelica miša se pojavi na desktopu.

Kako da otklonim ovo smaranje?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...