Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Ja b tu menjao kabla... i malo čistio sa nekim alatima, ali to sam samo ja. A vi nemate proksi, mislim, da li možeš da popuniš potrebna polja, neki sams il štagod?? Da li je nešto dodavano od softvera, da li ste menjali opremu, provajdera, da li prolaze ti portovi????

 

Jesi li probala system restore na vreme kada je radio?

sistem restore! potpuno sam zaboravila na to! :o

 

shto se ovog drugo tiche, univerzitetska mreza, proksi ide kako kad, nekad ga kucam, nekad pushtam, zavisi shta hocu, ali nikad nije uticalo na bilo shta, chak i kad sam se zezala sa proksijima. nishta nije dodavano, nishta se nije deshavalo, zato me to i buni, stabilna mashina, bez nekih egzibicija sa sadrzajem i softverom, vazna mi je pa se ne igram. mislim, mogu i drugi kabl da proturim, videcu sutra. to bi bio najmanji problem, najbolje kad bi se zavrshilo na nivou kabla :(

 

mislim, na kraju cu da iscimam i te klince shto drze mrezu, nek se bakce neko mladji a bolji ^_^

 

Neki servis u Bg, ako moze bez NBg, koji moze da malo dotera/ulicka, eventualno nesto i dogradi na jednom prosecnom kucnom desktopu?

Rok sutra, petak u toku dana, eventualno subota do najdalje 11.00.

imam odlichan, ali nbg.

Edited by gospa buba
Link to comment

dakle dropbox me ubija.

 

na firminoj mashini je iznenada pocheo da kuka da ne moze da se sinhronizuje, a od neki dan tvrdi da nisam na mrezi fizichki i moli me da zakachim komp na lan (a on vec jeste). nishta od onih fantastichnih helpova na dropboxu nije pomoglo, nikakvo zezanje sa proksijem. ne daje mi da se kachim, samo kuka da je komp raskachen i ne radi nishta. preinstalirala nekoliko puta, restartovala dovoljno mnogo puta. (ubicu se, sad svaki dan skidam sa sajta zip, pa posle vracam fajlove nazad, svuda mi trebaju, stalno mi trebaju)

 

Dve alternative držanju podataka u oblaku (i sporom dropboksu).

 

Loaduješ dokument u RAM i pošalješ ga direktno. Ima i desktop i mobilna verzija

https://send-anywhere.com/

 

Bittorrent Sync

 

Proglasiš lokalni folder za šifrovano deljeno dobro, strpaš šta treba u njega i zaboraviš dalje njakanje. Svi dokumenti u njemu će se parče po parče pojaviti u ciljnim folderima članova grupe. Može se koristiti čak i za ekstremne stvari tipa slanje višegigabajtnih reklama sa servera na udaljene digital signage ekrane koji su deo neke lokalne mreže koji će ga onda parče po parče deliti međusobom dok svi ne dobiju sve. 

 

http://www.getsync.com/

Link to comment

Dve alternative držanju podataka u oblaku (i sporom dropboksu).

 

Loaduješ dokument u RAM i pošalješ ga direktno. Ima i desktop i mobilna verzija

https://send-anywhere.com/

 

Bittorrent Sync

 

Proglasiš lokalni folder za šifrovano deljeno dobro, strpaš šta treba u njega i zaboraviš dalje njakanje. Svi dokumenti u njemu će se parče po parče pojaviti u ciljnim folderima članova grupe. Može se koristiti čak i za ekstremne stvari tipa slanje višegigabajtnih reklama sa servera na udaljene digital signage ekrane koji su deo neke lokalne mreže koji će ga onda parče po parče deliti međusobom dok svi ne dobiju sve. 

 

http://www.getsync.com/

tenks.

 

promenila kabl, promenila restore. nishta. do ponedeljka cu se njakati, u ponedeljak zovem svoju podrshku, nek reshe. ako ne reshe, zbogom dropboxe, lepo smo se druzili, ondak prelazim na ovo tvoje. smorila sam se ko krava, dva dana samo premecem te fajlove gde mi je koji <_<

 

ovo je bez klauda? bemliga, treba mi i klaud. al shto kaze ona snajka na kraju filma, mislicu sutra ^_^

drugim rechima, iskombinovacu <_<

Edited by gospa buba
Link to comment

Bubo, copy.com

 

Imaš na korisnim programima moj referal link, dobijemo još po 5GB ako se odlučiš na registraciju.

imam i copy com. zaboravila :P

 

ko zna shta josh imam, seticu se kako budete nabrajali :isuse:

Edited by gospa buba
Link to comment

tenks.

 

promenila kabl, promenila restore. nishta. do ponedeljka cu se njakati, u ponedeljak zovem svoju podrshku, nek reshe. ako ne reshe, zbogom dropboxe, lepo smo se druzili, ondak prelazim na ovo tvoje. smorila sam se ko krava, dva dana samo premecem te fajlove gde mi je koji <_<

 

ovo je bez klauda? bemliga, treba mi i klaud. al shto kaze ona snajka na kraju filma, mislicu sutra ^_^

drugim rechima, iskombinovacu <_<

Samo pitanje, imašli iste probleme i odkuće?

Mislim drugi provajder i takoto.

Link to comment

Samo pitanje, imašli iste probleme i odkuće?

Mislim drugi provajder i takoto.

nemam otkuce, mislim, nemam problema. znachi treba se zasjest zavrat u ponedaljak, ovoj deci shto drze mrezu.

 

osim ako do ponedeljka vec nisam migrirala na neshto drugo ^_^

Edited by gospa buba
Link to comment

jel imao neko problem sa gugl chatom?

 

ne stizu mi poruke. pre je bilo do telefona tj hengautsa, ali sad sam bio izlogovan.

 

kad sam se opet ulogovao na tel, krenule su da stizu, ali na komp, jok.

Link to comment

nekolko püta sam se ulogovo i izlogovo na tel i sad kao valja.

do prve sledece prilike. 

sklonicu hengauts sa fona dok nije kasno, vidim na netu da pravi govnarije.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...