Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Ozbiljno me jebava iPod shuffle, konektujem ga sa PC i iTunes odradi auto-run ali mi Win otvori dialog box sa savetom da treba da ga formatiram. Nisam ga koristio sigurno godinu dana, a star je jedno 3-4 godine (do sad nisma imao slicnih problema) i pojma nemam sta mi je raditi. Pri tom sam uspeo da prebacim 1 (i slovima jednu) pesmu i odmah je zabagovao.

Link to comment

ne verujem da je riknuo. meni se slicno nesto desilo, a proslo je prilicno vreme kada sam ga zadnji put koristio. [creative zen v plus]. 

 

prvo sam ga formatirao - nista

resetovao sa iglicom - nista [nisam siguran, ali valjda svaki ima reset dugme, da ga vratis na fabricka podesavanja]

otvorio i izvadio bateriju. vratio bateriju - proradio...

 

ovo su sve stvari koje mozes sam da uradis, ako i posle toga nece da se mrda, majstor ili kanta. 

Link to comment

ne verujem da je riknuo. meni se slicno nesto desilo, a proslo je prilicno vreme kada sam ga zadnji put koristio. [creative zen v plus]. 

 

prvo sam ga formatirao - nista

resetovao sa iglicom - nista [nisam siguran, ali valjda svaki ima reset dugme, da ga vratis na fabricka podesavanja]

otvorio i izvadio bateriju. vratio bateriju - proradio...

 

ovo su sve stvari koje mozes sam da uradis, ako i posle toga nece da se mrda, majstor ili kanta. 

 

Nisam pomenuo da je nano, niti imama rupicu niti mogu da vadim bateriju.

Link to comment

U današnje vreme se dobijaju instalirani Win 7 + DVD sa Win 8.1

 

to možda u Srbiji, u Nemačkoj ništa ne daju na DVD-u, samo već instalirano, ako hoćeš na DVD-u izvoli kupi... tako da računam da je ipak verovatno ovo što ja mislim.

enibadi ko zna?

Link to comment

to možda u Srbiji, u Nemačkoj ništa ne daju na DVD-u, samo već instalirano, ako hoćeš na DVD-u izvoli kupi... tako da računam da je ipak verovatno ovo što ja mislim.

enibadi ko zna?

 

toshiba u .de nudi ovo sto je rekao distro

bas sam gledao danas. inace, skupi ko djavo!

Link to comment

koliko znam, ne postoji mogućnost dual boot za Win7 i Win8

ne znam na koju varijantu misliš, može dual na različitim diskovima. to imam trenutno instalirano. prvo instaliran 7, pa onda 8 na drugom.

 

nisam probavao, ali verovatno može i na jednom disku, na više particija.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...