Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Jel ima neki jednostavan program pomocu kojeg mogu da posvetlim video fajlove trajno? Znam da svaki video plejer moze privremeno ali mi treba trajno da se edituje.

 

ovo sto je pomenuo simovic, je mozda teze za nekoga ko nikad nije radio u tim programima. sada sam izguglao nesto jednostavno, tj. verujem da bi ti ovo bilo sasvim dovoljno za ono sto hoces da uradis:

 

 

 

 

link: filelab video editor

 

 

ako ti je ovo smesno, ili mislis da trebas nesto zahtevnije, u tom slucaju neces naci bolje od ovoga: virtualdub

 

 

 

 

 

 

::

 

 

Imam sledeci problem. Novi je laptop, Asus x553ma. I skroz je kul, ali jedna stvar me nervira - touchpad je preosjetljiv. Kad nesto pisem, slucajno ga dodirnem i kursor ode usred vec napisanog teksta i sve mi poremeti...

Moze li se ikako smanjiti osjetljivost?

 

control center ili kako se vec to zove u windowsu. treba ti nesto poput: "pointer speed" acceleration/sensitivity/threshold.

Link to comment

Imam sledeci problem. Novi je laptop, Asus x553ma. I skroz je kul, ali jedna stvar me nervira - touchpad je preosjetljiv. Kad nesto pisem, slucajno ga dodirnem i kursor ode usred vec napisanog teksta i sve mi poremeti...

Moze li se ikako smanjiti osjetljivost?

 

 

 

To view or change the touchpad settings:

1. From the Windows 7® default Start menu, click Control Panel.

2. In Control Panel, click Hardware and Sound.

 

Note: If you do not see Hardware and Sound, in the upper left of the Control Panel window, use the drop down menu to select View by: Category.

 

3. In the Hardware and Sound window, click Mouse.

4. In the Mouse Properties window, click the Device Settings tab and then click the Settings button.

5. To modify a setting, click the + in front of the setting you want to change, and then modify the setting.

6. To save your changes, click Apply and then click OK to close the dialog box.

mada je moguće da ne uspeš ništa uraditi jer je touchpad jednostavno takav. koristi miš

Link to comment

Imam sledeci problem. Novi je laptop, Asus x553ma. I skroz je kul, ali jedna stvar me nervira - touchpad je preosjetljiv. Kad nesto pisem, slucajno ga dodirnem i kursor ode usred vec napisanog teksta i sve mi poremeti...

Moze li se ikako smanjiti osjetljivost?

 

Imao sam i ja sličan problem, isključio "tapping"...

Link to comment

ovo sto je pomenuo simovic, je mozda teze za nekoga ko nikad nije radio u tim programima. sada sam izguglao nesto jednostavno, tj. verujem da bi ti ovo bilo sasvim dovoljno za ono sto hoces da uradis:

 

 

 

 

link: filelab video editor

 

 

 

Mozda sam glup ali ne znam ovo da instaliram. Kliknuo sam na neki fajl koji se navodno instalirao a onda mi uvek izlazi ovo, i tako u krug...

 

No FileLab Plugin Installed
Please download and install latest version here
Link to comment

Jel ima neki jednostavan program pomocu kojeg mogu da posvetlim video fajlove trajno? Znam da svaki video plejer moze privremeno ali mi treba trajno da se edituje.

Koji videi?  :naughty:

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

 

Mozda sam glup ali ne znam ovo da instaliram. Kliknuo sam na neki fajl koji se navodno instalirao a onda mi uvek izlazi ovo, i tako u krug...

 

No FileLab Plugin Installed
Please download and install latest version here

 

 

hm. iskreno nemam pojma. ovo sam izguglao, ali ja ne mogu da ti pomognem oko instalacije jer nemam windows. ali ako kazes da se tako ponasa kada ga instaliras, probaj onda virtual dub.

Link to comment

cekaj, kada desnim klikom uradis: update this driver [ili kako vec pise] nista se ne dogodi, na ovom 'unknown device'?

 

edit: ili reinstall this driver

Edited by hoffnung
Link to comment

Tek kad ubacim USB meni se pojavi obavestenje USB driver is not recognized -  da taj port ne radi. Pokusao sam desni klik pa Update driver i opciju Search automaticlly for driver software, on malo "vrti" i izbaci ovo :wacko::ph34r:

 

untitled1.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...