Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Ako sam dobro razumeo, nisam detaljno čitao,  nisu ukradeni gmail nalozi, jer su passwordi koji su objavljeni bili sa nekih drugih servisa gde je korišćen mail s gmaila za prijavljivanje

Link to comment

Daj username i password da proverimo  :)

 

Jel može PIN kod računa u banci?

 

 

Bilo mi je čudno što ga nije bacilo u spam folder, sa ponudama za penis enlardžment i vijagru, obično tamo završe ovi treševi... 

Link to comment

Zna li neko kako mogu da sortiram fotke kad uradim sync sa iTunes-a?

 

Imam fotke koje sam na kompu imenovao po brojevima u rastucem redosledu, i ocekivao sam da ce se tako prikazati i na iPadu. Medjutim, tamo su poredjane po nekom drugom redosledu, a nigde ne vidim opciju order ili sort.

Link to comment

Ako sam dobro razumeo, nisam detaljno čitao,  nisu ukradeni gmail nalozi, jer su passwordi koji su objavljeni bili sa nekih drugih servisa gde je korišćen mail s gmaila za prijavljivanje

 

takodje se nisam nesto preterano udubljivao u tekst. ono sto mi je bilo zanimljivo jeste da je u komentarima bio link [zaista ne znam koji je u pitanju. tj, znam da je ruski] da proveris da se mozda tvoj nalog nije nasao medju gomilom. ali, nesto drugo sam hteo da napisem i vezano je za ovo tvoje. po meni, nalozi su ukradeni, ne odjednom, vec su se skupljali sa raznih servisa i lezali na odredjenom serveru. buduci da je broj naloga ogroman, taj servis o kojem pricas bi u ovom slucaju morao da bude popularan [u slucaju da je odjednom ukraden veliki broj naloga], tj. velik, a to znaci bolja bezbednost. a, kako su dosli do servera gde su bili svi ti nalozi, nemam pojma. mozda slucajno ili namerno.

 

nije lose s' vremena na vreme promeniti password, pogotovo na popularnijim servisima kakav je npr gmail, yahoo, itd..

Link to comment

pa isuvise je naivno

 

zar pecanje ribe nije naivan metod lovljenja ribe? pecaljka, najlon i udica na koju je okacen crv/glista, a mozda i keciga :D a, riba se upeca. bez obzira da li je to neka ludilo skupa pecaljka ili obican, bambusov stap, da ne kazem samo stap i kanap. nista to nije naivno, iako samo tako izgleda. bitno je  da tri x meris i jednom seces i to vazi za sve.

Link to comment

Imam sledeci problem. Novi je laptop, Asus x553ma. I skroz je kul, ali jedna stvar me nervira - touchpad je preosjetljiv. Kad nesto pisem, slucajno ga dodirnem i kursor ode usred vec napisanog teksta i sve mi poremeti...

Moze li se ikako smanjiti osjetljivost?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...