Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Jel ima neka jednostavna fora da lokaciju sa bing mapa prebacim u navigaciju na Nokia telefonu? Koliko znam Nokia i Bing koriste iste mape.

 

edit: na ovo mislim kao lokacija sa bing mape

http://binged.it/1ow5n2L

 

edit 2: nema veze, resio sam ga po seljacki tako sto sam gledao paralaleno mape na kompu i telefonu.

Edited by katamaran
Link to comment

 

hvala! pretposavila sam da je bot. ip je iz brazila i bio je samo jedan napad u 24h. samo nisam bila sigurna kako da proverim da li je nešto instalirao.

 

Ne mogu sad da čitam kôd s moba, ali svakako updateuj PHP i nemoj da držiš više interpreter u /cgi/bin/.

updejtovaću PHP (Apache i PHP su instalirani preko PostgreSQL-a, tako da ću sve da updejtujem, sve je oko godinu dana staro). hvala! 

Edited by mei
Link to comment

Imam problem sa kompom na poslu tj sa XP-om. Počelo je da mi se pojavljuje obaveštenje: Generic host process for win32 services has encountered a problem and needs to close. We are sorry for inconvenience. I stoji ocija debug, send error report i dont send. obaveštenje stoji iznad svih prozora i ako ga ne diram tj ne pritisnem ni jedno dugme komp radi normalno ali ako kliknem na dont send odmah zablokira. Win ne mogu da reinstaliram jer imamo program u kome su nam podaci o svim strankama i svim predmetima. Kako mogu da rešim bez reinstalacije?

Edited by Moća
Link to comment

Jel tera neko Raspberija? Koja distribucija je najbolja?

Moj momak kaze da ima level 2 hardware (koliko zna to je najnoviji) a software "neki linux" sa XBMC media centrom

 

 ---------

Koji program preporucujete za izmenu pdf fajla? Treba mi da ~zabelim broj racuna, probali smo da prebacimo u Word ali to je pravi haos. Videh da Foxit nudi opciju koja mi treba, 30 dana je probno i dz, ali sam sigurna da mora postojati i neki opensource/dz?

Link to comment

Imam problem sa kompom na poslu tj sa XP-om. Počelo je da mi se pojavljuje obaveštenje: Generic host process for win32 services has encountered a problem and needs to close. We are sorry for inconvenience. I stoji ocija debug, send error report i dont send. obaveštenje stoji iznad svih prozora i ako ga ne diram tj ne pritisnem ni jedno dugme komp radi normalno ali ako kliknem na dont send odmah zablokira. Win ne mogu da reinstaliram jer imamo program u kome su nam podaci o svim strankama i svim predmetima. Kako mogu da rešim bez reinstalacije?

Čisto iz znatiželje, a kako ćete vratiti te podatke ako recimo sutra zvekne disk?

Link to comment

 

Koji program preporucujete za izmenu pdf fajla? Treba mi da ~zabelim broj racuna, probali smo da prebacimo u Word ali to je pravi haos. Videh da Foxit nudi opciju koja mi treba, 30 dana je probno i dz, ali sam sigurna da mora postojati i neki opensource/dz?

 

foxit loše radi posao, adobe acrobat radi stvar, ali open source teško.

Link to comment

Ima da se obesimo sta drugo. Lepo si me podsetio da kazem gazdi da mora neki bekap da odradi. Inace problem se nastavio <_

To je i bio cilj.

Ako imaš problem u reinstalaciji OS-a, zameni hardwarea zbog podataka... Imaš ozbiljan problem.

Link to comment

Jel tera neko Raspberija? Koja distribucija je najbolja?

Jel si kupio B+ ili imaš stari? Za B+ su dobri Raspbian ili Arch Linux. Ako ćeš pak da ga furaš uz TV recimo onda je najbolji RASPBMC koji ima XBMC media center već unutra.

 

Kupiš zajedno sa NOOBS microSD karticom, i tamo imaš izbor svih OS pa izabereš.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...