Jump to content

Pitanja


Recommended Posts

A neki app tipa Moborobo? Kroz njega može svašta da se radi, pa i uninstall aplikacija (sve radiš sa kompa)....

 

Edit: CK brži...

Edited by Skyhighatrist
Link to comment

Ja sam iskreno zgađen :lolol:

 

Sve ovo moderacija hitno da prebaci na android temu a ovde da ostanu pravi računari! :D :P

 

P.S.

mrzim droid...hoću svoju E5 :(

 

Sada je komtrejd počeo da valja tablete sa pristojno rama i ips ekrančićima za jako sitnu lovu, možda uzem to za droidarije a vratim se na prafi telefon.

Link to comment

Ovo Rodzerovo bi bilo idealno ali avaj :(

 

uninstalmaster je polozio oruzije pred zombi viberom sada je red na mobo robo kojeg ni nema na play store.

 

Jos je otvorena prijava za izazivace. Ciji kandidat pobedi placam neko fensi pivo

Link to comment

Ovo Rodzerovo bi bilo idealno ali avaj :(

 

uninstalmaster je polozio oruzije pred zombi viberom sada je red na mobo robo kojeg ni nema na play store.

 

Jos je otvorena prijava za izazivace. Ciji kandidat pobedi placam neko fensi pivo

Što ne rutuješ i rešiš stvar
Link to comment

Moborobo nije ni prisao blizu, DU je imao obecavajuci pocetak jer je uspeo da zabrani da se sam bootuje pa rekoh da ga bar drzi u kavezu ako ne moze da ga ubije vec ali ni to nije pomoglo  sa resetovanjem. Clean MAster se pokazao jos slabijim.

 

Cim da kazem "ucita" viber u DU ili Clean Master kako bi izabrao da ga uninstalira odmah iskoce 3 ista prozora da viber instalacija nije dobra i da izbrisem i reinstaliram program i posle 5-10 sekundi resetuje.

 

A nije pod garancijom. Samo ne znam kako da ga rutujem :/

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...