Jump to content

Pitanja


Recommended Posts

Ne znam previše proverenih i dobrih servisa u BG, ja bi sve nosio u kimtek a nije ovo posao za njih, ne znam atomov servis kakav je? Mada, iskreno, to bi trebao dobar majstor za tv da može da spiči za deset minuta i ne naplati previše. Tako da se bolje raspitaj kod serviera za tv.

 

 

Hvala obojici, setio sam se dobrog servisa za TV, sve je već sređeno, koštalo me je 2k, otišlo mu je napajanje, a pride je zamenio i kondenzatore.

Link to comment

Kako mogu da vidim sistemske fajlove aplikacija na mobilnom telefonu kada isti prikacim na laptop? Pokusao sam preko standardnog show hidden & system files ali ne pomaze :(

Link to comment

 

 

 

Koji su OS?  Da li je na laptopu, ako je sedmica, stavljena javna, poslovna ili kućna mreža, da li je uključena "otkrivljivost" itd.

Uglavnom, ako je sedmica, na laptopu, desno dugme na wifi dole pored sata, open network centar i ako ti je network sa ikonicom klupice, javna je, ako je staklenac, onda je poslovna a kuća...pa, znaš već. E tu gde piše view your active networks, i gde se vidi ime rutera i ima ikonica i ispod piše ta i ta nework plavim, klikneš i probaš nešto drugo.

 

 

 

win 7 a na medija plejeru je mislim neka samba...

Ma meni cudno sto sad posle nekog prckanja sa laptopa vidim plejer i njegov HD ali sa plejera ne mogu da vidim odredjeni folder ne laptopu.Vidim Users folder i otvaram ga ali kad pokusam da udjem u drugi folder na laptopu izadje mi dijalog sa user/pass kombinacijom i sta god sam pokusao pokaze mi :greska pri povezivanju...

Link to comment

mislim da ne možeš... ali možeš preko npr Total Commandera na telefonu

Skinuo program ali ne pomaze jer mi u search automatski preskace proc, sys i dev fileove pa ne mogu da lociram gde je strpao viber :(

Edited by pavllle
Link to comment

Skinuo program ali ne pomaze jer mi u search automatski preskace proc, sys i dev fileove pa ne mogu da lociram gde je strpao viber :(

 

Da li ti je telefon rutovan?

 

ako nije onda ne možeš da pristupiš istom, a trebalo bi da se nalazi u /data/data/com.viber.voip

Link to comment

@frenk> ok, stavi user i pass na računar, ili na folder, i onda se probaj logovati sa time. Naprimer napravi korisnika samba, i onda šeruj folder i u napredinim podešavanjim stavi prava tom korisniku... lupam, umoran sam i ne pada mi ništa na pamet drugo.

Link to comment

Da li ti je telefon rutovan?

 

ako nije onda ne možeš da pristupiš istom, a trebalo bi da se nalazi u /data/data/com.viber.voip

 

 

Nije rootovan, pretpostavljam da mi zato i izbacuje da ne mogu da otvorim DATA folder ni kroz comander. od pre neki dan Viber je poceo da mi resetuje mob pa sada pokusavam da ga izbrisem a da izbegnem factory reset.

Link to comment

Nije rootovan, pretpostavljam da mi zato i izbacuje da ne mogu da otvorim DATA folder ni kroz comander. od pre neki dan Viber je poceo da mi resetuje mob pa sada pokusavam da ga izbrisem a da izbegnem factory reset.

 

a, izvini što ovako upadam, es na samom uređaju, u njemu isto imaš da staviš da vidi sakrivene. Mada, što ne probaš da prebaciš u aplikacijama vajber na sd, pa staviš sd u čitaš i likvidiraš ga, verovatno će pola stvari popucati, ali može da se proba :D

 

edit: :isuse:  stvarno se brinem za sebe :lolol:

da se ogradim, ovo nije preporuka, ovo je nešto što bi ja eventualno probao na svom u časovima dokolice a da imam istu boljku kao ti.

Edited by Vapad
Link to comment

Problem je sto kako god da mu pridjem ( a pokusao sam uninstall iz app managera, play store-a i onaj direktni sa ekrana mobilnog) odmah udari reset. Cim udjem u Viber preko app managera odmah ga resetuje. Ne pomaze ni safe mode...

Link to comment

ma ništa, factory reset jbg, nemoj da se zajebavaš... ne znam koliko toga imaš da sačuvaš, ali ako je samo do poruka, onda je to najmanji problem.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...