Jump to content

Pitanja


Recommended Posts

Koji OS?

Ako su na istom wifi-u vidi IP adresu ciljanog pc-a pa probaj ping.

Dalje, share neće da valja ako nemaš postavljen password za username kojim pristupaš.

Šta je sa firewall-om? Možda on blokira? Antivirus)

Eto, pa se zanimaj. :D

Link to comment

Sad si ga ubio u pojam :D A mogao je lepo da nas pozove na pivo i pasulj i da mu to skarapizdimo dok si reko mreža

Edited by renne
Link to comment

pa breee ta mreža valjda 1 osnovna tehnička pismenos, samo ja malo zarđo... dajte mi čens pa ako fejlujem biće i pivo i pasulj a boga mi i neko meso za grickanje

Link to comment

G550 je model, ne mogu da se setim tacno kad je uzet (nije moj), ali ima jedno 3 godine sigurno.

 

Indy, u pravu si, jedan USB je totalno sjeban, cak fali ona plocica u portu. Probao sam ovako na brzaka da razdvojim konektore da se ne dodiruju, ali to ne pomaze, probacu sutra malo pazljivije sve to.

 

Sto se hladjenja tice, cini mi se da uopste ne cujem kuler kako radi. Zapravo ne cujem nista kako radi kad ga upalim.

 

Update: probao sam da izvadim memoriju, ne pomaze. Malo sam procistio taj problematicni USB port, takodje ne pomaze. Upalio sam komp dok je bio otvoren, video sam da cooler krene da se vrti i onda stane posle 2-3 sekunde.

 

Kako da izvadim HDD, je l to mnogo zajebano? Laptop je kevin, keva na desktopu ima fajl koji se zove Lozinke.txt u kom cuva jelte sve lozinke :isuse: Ne bih bas to da nosim tako u servis.

Link to comment

Nema BIOSa uopste, crn ekran, vidim samo one led diodice na kucistu da trepere jedno 10ak sekundi i onda se ugasi. A s obzirom da maticna nije pistala i prijavila nedostatak RAMa, znaci da je neko sranje na jos dubljem nivou.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...