Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

ISO ti je slika diskaMislim da mozes da promenis ekstenziju u rar i da ga raspakujes sa win rar-om ako ti to nesto znaci ali ne koriste se tako ISO fajlovi.Treba ti neki program za virtuelni dvd i kad u njega ucitas iso fajl ponasa se kao da si ubacio dvd u dvd drajv.Za sedmicu topla preporuka za magic iso.

Edited by katamaran
Link to comment

Na osmici je sigurno nesto nemoguce al vidjecu sutra nesto od toga sto ste preporucili.Kupio™ sam neke Rozete Stoun pa mi za to treba.

Link to comment
Edip;Pojavila se nova Local area connection; piše da je povezano, ali - ne radi. Tj. ni u jednom browseru nema konekcije.Na fonu štikliran usb tethring.Neka ideja?
Da li na samom telefonu radi Internet? U ovoj tački bi vredelo otići kod provajdera i zamoliti ga da sve to osposobi za rad.
Mislim da mozes da promenis ekstenziju u rar i da ga raspakujes sa win rar-om ako ti to nesto znaci ali ne koriste se tako ISO fajlovi.
Ne mora da menja ekstenziju, desno dugme miša i 'Extract files...'
Link to comment

ali ako je za rozetu stoun onda nema smisla otpakivati, vec je neophodan virtuelni diskznaci power iso ili magic iso, ista stvarrozeta stoun trazi disk

Link to comment
Da li na samom telefonu radi Internet? U ovoj tački bi vredelo otići kod provajdera i zamoliti ga da sve to osposobi za rad.
Upravo isprobao, ne radi.Kada držim dugme za isključivanje, pojave se "phone options".Prva je "Mobile network" - Connect to internet is OFFI ne mogu da je promenim na on nikako.Ni pomoću pritiska na ekran na samu opciju, ni pomoću dugmeta u sredini (ostale opcije se tako mogu menjati (silent mode, airplane mode...).Zna li neko kako da prebacim na uključeno? Edited by Dankan Ajdaho
Link to comment

Pa koja verzija Androida ti je sada, nakon update?Inače, u Setting ulaziš iz Menu (obično je na sredini ekrana dole, kada ti je telefon u Home modu).

Link to comment

Novi firmware pobrisao bivša podešavanja. Dobio podešavanja za internet od MTS-a, instalirao, napisalo "uspešno", restartovao fon, internet i dalje na off bez mogućnosti uključivanja, VPN prazno.Još neka ideja?

Link to comment
ali ako je za rozetu stoun onda nema smisla otpakivati, vec je neophodan virtuelni diskznaci power iso ili magic iso, ista stvarrozeta stoun trazi disk
Skinuo Power ISO, raspakuje mi sve u 4 foldera (data, documentation, languages i speech) i sta sad? :glup:
Link to comment
Novi firmware pobrisao bivša podešavanja. Dobio podešavanja za internet od MTS-a, instalirao, napisalo "uspešno", restartovao fon, internet i dalje na off bez mogućnosti uključivanja, VPN prazno.Još neka ideja?
Skokni do najbliže poslovnice. Nemam ideju.
Link to comment

Cekaj malo. Zasto bre ne instaliras daemon tools, mountujes iso, instaliras rozetu, i onda mauntujes svaki pojedinacni jezik, tj nivo?Tako sam ja instalirao, kakvo raspakivanje imidza

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...