Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Don't worry about this warning, you can just ignore it.BTW. Posto ti je Windows 32 bitni, efektivno nemas ni 3GB RAM-a (ima li razloga zašto ne staviš 64 bitni sistem)
Kad sam instalirao WIN7 pre 3-4 godine, recimo, hteo sam da probam 32 pa da se prebacim na 64bit jer nije bilo verzija nekih programa za 64bita. pa sam ostavio 32. Sad planiram da uzmem SSD pa cu staviti 64.Video sam taj link, hvalaSent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
Link to comment

Stavi 64 bitni ali mislim da ti to nece resiti ovaj problem. Cini mi se da sam malocas izguglao neke koji su se sa 64-bitnim sistemom zalili na ovaj problem.Moja najnovija (opet ponavljam laicka) teorija je da se mozda stariji hardver malo slabije snalazi sa sedmicom.

jer nije bilo verzija nekih programa za 64bita
32 bitni programi rade najnormalnije na 64-bitnom operativnom sistemu. Edited by katamaran
Link to comment
Da... Biću dosadan, pa ću po ko zna koji put ponoviti. Nijedan mobilni provajder ne garantuje brzinu. Dakle svi se zaštite sa " do XX Mbps"Imao sam siutacija da na nekoj lokaciji testovi budu OK, pa za dve-tri nedelje gotovo neputrebljivo.Veći broj korisnika, problem na baznoj stanici (ne mora da bude ta najbliža nego recimo izleti neka druga pa sav saobraćaj ide preko te "dobre") i sl.Sve u svemu, može da radi super ali može i da ne mora. :)
mora da radi uvek tako da se ne mozemo osloniti i odustali smoodziv varira, sistem zaglupavi - to su cinjenice, zasto i kako nismo resili, a probacemo kad bude vremenae: zicka je zakon :) Edited by fragand
Link to comment
Prijatelju zakucala tastatura na laptopu, restartovao i sve ok, pise normalno. Samo me zanima sta moze biti uzrok?
Moguce da ga zeza kabl od tastature.
Link to comment

zabagovo chrome... ide na neki iGoogle i pokazuje crash report preko cele strane. u podesavanja ne moze da se udje - obojena u zuto

Link to comment

Dakle; uzeo od ćere Samsung mini Galaxy (i5500); unutra je 064 pripejd kartica sa dokupljenim paketom za internet. Imam i USB kablić za njega.Kako spojiti komp sa njim, da bi preko njega na kompu koristio net?Nikada ranije u životu nisam koristio neki android uređaj.Molio bih dobru dušu za uputstvo step by step.Može i na PM (mada misli da bi bilo dobro i ovde da se napiše, verovatno nisam jedini kome ovo treba a ne zna kako da uradi).Hvala.

Link to comment

Kod mene je: System Settings -> More... -> Tethering & portable hotspot -> Portable Wi-Fi hotspot čekirati.Pod Portable Wi-Fi hotspot settings se može promeniti username i password.Tako mobilni postaje Wi-Fi hotspot.Ukoliko imaš USB kabl za taj mobilni (a imaš), nakači mobilni na laptop i čekiraj 'USB tethering' umesto 'Portable Wi-Fi hotspot, onda mobilni ne troši svoju bateriju uopšte (a kao hotspot je troši krvnički).Moguće je da je na tvom mobilnom sve to potpuno drugačije, možda se neki vlasnik Galaksija javi da ti pomogne.

Link to comment

Hvala, evo i Radiša mi poslao uputstvo.http://www.manualslib.com/manual/267395/Samsung-Gt-I5500.html?page=81Međutim, verovali ili ne, u Wireless & Network settings-u ne postoji opcija Tethering.Postoji, sledećim redom;Airplane modeWi-FiWi-Fi settingsBluetoothBluetooth settingsVPN settings iMobile networksOperativni je Android 2.1

Link to comment

Moguće je. Moj telefon je rutovan. A vlasnici novijih Androida (4 i naviše) mi kažu da oni fabrički imaju Tethering.Da li si pogledao pod 'Mobile networks'?

Link to comment

Edip;Pojavila se nova Local area connection; piše da je povezano, ali - ne radi. Tj. ni u jednom browseru nema konekcije.Na fonu štikliran usb tethring.Neka ideja?

Edited by Dankan Ajdaho
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...