Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Meni je mts lepo radio na Divčibarama, ali sam koristio samo 2g mrežu na telefonu.Edit: Laki, obično na Limundu ima tih 3g modema koji su dekodirani, uzmeš njega i data kartice od mts i Telenora pa probaš. I onda ti neko uplati paket, ili ti sam ako imaš postpaid broj kod operatera kog izabereš

Edited by Sokrat
Link to comment

Ja kad sam uzimao pre godinu dana, uzeo sam mts zato sto telenor tada nije radio nikako gore (imam otkljucan modem). Medjutim prosli vikend sam koristio telenor na telefonu i pisalo je H i radilo je pristojno(koliko je to moguce primetiti na tapatoku). Ja sam dosta blize Crnom Vrhu, mada mislim da su bazne stanice na PaljbiПослато са U9200 користећи Тапаток 2

Edited by yabadaba
Link to comment

probavali smo ponesto u firmi za scadu i odustajali do sada tri putaproblem je bila velika varijacija kvaliteta signala kod svihotprilike kad je guzva, jako se tesko prolazia i oni su dosta ustogljeni"nismo menjali ove parametre od kada je karic kupio sistem" :Dza 'nako internet, nije problem samo da je pokriveno, a ponekad ce biti problem

Link to comment

Malopre mi se pojavio "plavi ekran", nisam stigao da pogledam sta tacno pise, ali sam u event vieweru video sledece informacije.U error logu piseLog Name: Microsoft-Windows-Kernel-EventTracing/AdminSource: Microsoft-Windows-Kernel-EventTracingDate: 20-Jul-13 10:14:27Event ID: 3Task Category: SessionLevel: ErrorKeywords: SessionUser: SYSTEMComputer: miloshDescription:Session "Microsoft-Windows-Setup" stopped due to the following error: 0xC0000188 a pod WARNING piseLog Name: Microsoft-Windows-Kernel-EventTracing/AdminSource: Microsoft-Windows-Kernel-EventTracingDate: 20-Jul-13 10:14:27Event ID: 4Task Category: LoggingLevel: WarningKeywords: SessionUser: SYSTEMComputer: miloshDescription:The maximum file size for session "Microsoft-Windows-Setup" has been reached. As a result, events might be lost (not logged) to file "C:WindowsPanthersetup.etl". The maximum files size is currently set to 536870912 bytes.U pitanju je ploca P5QL PRO 4 Gb Ram memorije Win 7 32bit.Da li je u pitanju hardverski ili softverski problem? Google kaze da nije nista strasno, ali mene zabrinjava sto se to pojavljuje relativno cesto.Pre izvesnog vremena mi se slicna stvar pojavila, testirao sam memoriju i hard i nije bilo problema.

Link to comment
probavali smo ponesto u firmi za scadu i odustajali do sada tri putaproblem je bila velika varijacija kvaliteta signala kod svihotprilike kad je guzva, jako se tesko prolazia i oni su dosta ustogljeni"nismo menjali ove parametre od kada je karic kupio sistem" :Dza 'nako internet, nije problemsamo da je pokriveno, a ponekad ce biti problem
Da... Biću dosadan, pa ću po ko zna koji put ponoviti. Nijedan mobilni provajder ne garantuje brzinu. Dakle svi se zaštite sa " do XX Mbps"Imao sam siutacija da na nekoj lokaciji testovi budu OK, pa za dve-tri nedelje gotovo neputrebljivo.Veći broj korisnika, problem na baznoj stanici (ne mora da bude ta najbliža nego recimo izleti neka druga pa sav saobraćaj ide preko te "dobre") i sl.Sve u svemu, može da radi super ali može i da ne mora. :)
Link to comment
Malopre mi se pojavio "plavi ekran", nisam stigao da pogledam sta tacno pise, ali sam u event vieweru video sledece informacije.U error logu piseLog Name: Microsoft-Windows-Kernel-EventTracing/AdminSource: Microsoft-Windows-Kernel-EventTracingDate: 20-Jul-13 10:14:27Event ID: 3Task Category: SessionLevel: ErrorKeywords: SessionUser: SYSTEMComputer: miloshDescription:Session "Microsoft-Windows-Setup" stopped due to the following error: 0xC0000188a pod WARNING piseLog Name: Microsoft-Windows-Kernel-EventTracing/AdminSource: Microsoft-Windows-Kernel-EventTracingDate: 20-Jul-13 10:14:27Event ID: 4Task Category: LoggingLevel: WarningKeywords: SessionUser: SYSTEMComputer: miloshDescription:The maximum file size for session "Microsoft-Windows-Setup" has been reached. As a result, events might be lost (not logged) to file "C:WindowsPanthersetup.etl". The maximum files size is currently set to 536870912 bytes.U pitanju je ploca P5QL PRO 4 Gb Ram memorije Win 7 32bit.Da li je u pitanju hardverski ili softverski problem? Google kaze da nije nista strasno, ali mene zabrinjava sto se to pojavljuje relativno cesto.Pre izvesnog vremena mi se slicna stvar pojavila, testirao sam memoriju i hard i nije bilo problema.
Imam jednu laicku teoriju. Da ti nije na sistemskoj particiji FAT32?FAT 32 ima maksimalnu velicinu fajla oko 4 giga ako se ne varam. 536870912 bytes mi zvuci kao slicna brojka (mrzi me da preracunavam) Ako je do toga samo prebacis u NTFSedit: google konverter ipak kaze da je 536870912 samo 0.5 GB (512MB)U svakom slucaju mislim da je softverski problem. Edited by katamaran
Link to comment
Nisam ni razmisljao da fat 32 ne moze na sedmici. Al to mi je definitivno bila prva asocijacija na maximum file size.
I meni je prva pomisao bila da je log fajl problematičan...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...