Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Ma gejmeri generalno kenjaju o lagu kad igraju "kanter". Kao, oseti se lag od 0.14 mikrosekundi, i bas tad ga neko upuca u glavu

Link to comment

Staaaaari infracrveni su bili kanta a ja imam probleme sa svojim kad samo ubodem dongle iza kucista. Sto je reseno usb produznikom. Medjutim kad nema takvih problema nema nikakvog laga. Mozda komsu muci nesto slicno.

Link to comment

Malocas mi se komp 3-4 x za redom restartovao i na kraju mi ispisao cmos checksum error, default values loaded. Isto mi se desilo i pre mesec dana (doduse samo jedan restart) i pretpostavio sam da crkava baterija na maticnoj. Mada mi nije jasno zasto bi ona uzrokovala uzastopno restartovanje, kao malocas. Razmisljam, mozda je i do napajanja, ali otkud onda cmos error? Pregrevanje nije, ukljucio sam everest izmedju dva restarta, proc je bio na 38-40 stepeniSent from my Nexus 4

Link to comment

Ostavio sam ga malo da se "oladi" i sad gledam drkstera. Trenutno je ok, videcemo da li ce ponovo krenuti da zajebavaSent from my Nexus 4

Link to comment

Mnogo gresaka ti ima veze sa tune up utilities. Ja bih to obrisao.Meni se tako svojevremeno restartovao komp ko blesav zbog Ashampoo fajervola.

Link to comment

Takodje, godinama je tu. Ne verujem da je zbog toga odlepio.Sto se tice testiranja, naravno. To su sve logicni koraci. Ali me je interesovalo da li cmos baterija moze da izazove takvo ponasanje, posto je (valjda) ocigledno da je i ona na umoru.

Link to comment
Koristim Tuneup više godina, to sigurno nije razlog problema. Da istestiraš ram? Napajanje?
Koristili su mnogi Ashampoo firewall bez problema pa je opet meni redovno restartovao komp zbog njega. U ovakvim situacijama najcesce je problem hardver ali moze da bude i do softvera.Tuneup ovde ocigledno pravi probleme. Pitanje je da li se zbog njega restartuje ali definitivno ne radi dobro. Ja bih probao kako se ponasa bez njega za pocetak. Edited by katamaran
Link to comment

Nakon jucerasnjih problema - sinoc, jutros i sad zadnja dva sata, komp radi ok. Cak sam opicio i neku igru da ga malo opteretim. Jbga, lenj sam, pa cu pustiti da sve ide svojim tokom :fantom:

Link to comment

Imam 2x2GB DDR3 1033MHz Geil module u kompu, stare 2-3 godine koliko i komp. Kad ubacim jos 2x2GB DDR3, isto Geil proizvodjac (mada kapiram da su modeli nesto drugaciji), sve ode do djavola, komp mi se resetuje sam od sebe par puta, a jednom kad uspem da "Start Windows Normally" podigne mi Win i odmah prijavi da je Explorer crashovao i tu onda imam vrlo ogranicene mogucnosti delanja, i sve izgleda vrlo nakaradno. Onda sam otisao na restart i iskocio mi blue screen koji dumpuje memoriju.Sta se koj djavo desava?! Izvadio sam ta dva nova modula i sad opet sve radi ok.

Link to comment

Probaj da ga upalis samo sa ta dva nova modula. Cisto da eliminises mogucnost da je neki od njih neispravan.Kad ti se skrsi explorer.exe uvek mozes ponovo da ga pokjrenes preko task managera.

Link to comment

Probao sad, radi dobro i samo sa novim modulima. Probao sam i da izmenjam slotove, radi i to. Ali cim ubacim sva 4 kresuje ko blesav. Ista je brzina, ista i voltaza memorije. O jbmti sve :(

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...