Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

izelo mi trece dete kabal od ispravljaca 800din
kako bre? :lolol:nego deco, naselilo mi se ovo u downloads i nece da se obrishe:AdobeDigitalEditions_SoftangoDownloadernemam pojma sta radi i kako da ga ubijem. naravno, tvrdi da ga koristi neko drugi <_<
Link to comment

Već desetak dana ne mogu da otvorim www.jutarnji.hr, a vidim da redovno štancaju sadržaj na istom. Može li neko da proba istu operaciju i da mi kaže da li postoji neki "alternativni" način pristupanja tekstovima sa sajta?

Link to comment

To je sad u cugu tih desetak dana. Mislim da je radio dan ili dva, a pre toga opet izvestan broj dana nije hteo da mi otvara njihovu stranicu... Ali, pogledaj im fejs - uredno objavljuju vesti i linkove ka istima na svom sajtu. Di je kvaka?

Link to comment

Eh, ta EU...Krećem se samo po kulturi, a sad sam naišao i na neke arhivske tekstove koje bih da pročitam, a ne mogu, pa me to malo nervira.

Link to comment

ne zamerite, verovatno je o tome bilo ohoho priče na ovih 688 strana, ali me zanimaju efektna rešenja u menadžmentu žica i kablova. i pored neizbežnog lagovanja, spremam se da se prešaltam na wireless tastaturu i miš a razmišljam i o bežičnim zvučnicima i printeru, svi ostali kabeli su reklo bi se neizbežni pa će ostati prilično gusta šuma ispod stola (power kablovi, ruter, spliter) . na netu sam našao ovako neke varijante, ne znam ima li u nas slično nešto da se nadje http://www.bluelounge.com/products/cabledrop/ko ima predloge nek se raspiše..

Link to comment

Lagovanje - bas lep primer anglosrpskog.@Dr Kumalo - najjeftinije sto postoji je mozda i najbolje - to su ove plasticne spirale (kao na sliki ispod). Zovu se spiral wrap, mislim da se mogu naci u raznim bojama (najcesce su crne) i skoro su pa dzabe.cable-organizer.jpg

Link to comment

Tzv. "organizator kablova" :DIma u varijanti kao crevo od tkanine sa čičak trakom a ovo Indijevo je još bolje.Korisno i radi posao.

Link to comment

hvala na savetima. za sada ću improvizovati provlačenjem kablova kroz stari telefonski gajtan. izbegao bih onlajn kupovinu, pa ako neko znade gde može u bg da se nađe ovo indijevo, nek pusti glas.@gotivac : meni je neki klinjo gejmer iz komšiluka pričao da je jako razočaran performansama bežične tastarure i miša za koje je navodno dao grdne pare. možda je do modela, jbmliga

Link to comment

Klinja sere kao foka.Ja imam bežične tastature godinama, i nikada nisam imao nijedan problem. Doduše, retko igram neke pucačine, ali ni tada nisam imao problema, kada sam igrao.Klinci kenjaju da ispadnu face u društvu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...