Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Kako da deinstaliram program kad mi se pojavi ova poruka?Krene da pokrece Wizard i onda se pojavi ova porukaasJF4zq.jpg?1Ako hoces preko te instalacije da instaliras ponovo opet se javi ta poruka.Pokusao sam i sa CCleaner-om, ali opet ista poruka.

Edited by deeps
Link to comment
Kako da deinstaliram program kad mi se pojavi ova poruka?Krene da pokrece Wizard i onda se pojavi ova porukaasJF4zq.jpg?1Ako hoces preko te instalacije da instaliras ponovo opet se javi ta poruka.Pokusao sam i sa CCleaner-om, ali opet ista poruka.
Imaš opciju u wizardu da čekiraš uninstall?Kad ga pokreneš.
Link to comment

Hajde da pitam i ovde, za diskove generalno, nezavisno od kompaktibilnosti sa mekom.

Hocu da promenim HDD, 250GB s kojim je laptop dosao pre pet godina vise nije dovoljno.Da li neko ima iskustva sa jednim od ova dva?dwz.png
Link to comment

Mozda je bolje resenje da nadjes neki ssd hard. Jesu vece pare, ali je neuporedivo brzi i rizikovacu da kazem pouzdaniji od ovih sa plochama. Ne znam kakve su cene ssd-ova u UK, ali proveri. Mozda ce uskoro neki letnji popust. Ako do sada nisi koristio ssd-ove bices poprilicno iznenadjen.Razmisli i o hibridnom resenju. Malo ssd, malo hdd. Nemam iskustva sa tim diskovima, ali ovde ima mnogo upucenijih u hardver pa ce vec neko napisati da li je ovo dobro resenje.http://www.ebuyer.com/321969-seagate-750gb-solid-state-hybrid-drive-sshd-st750lx003

Edited by wayfaring stranger
Link to comment
Mozda je bolje resenje da nadjes neki ssd hard. Jesu vece pare, ali je neuporedivo brzi i rizikovacu da kazem pouzdaniji od ovih sa plochama. Ne znam kakve su cene ssd-ova u UK, ali proveri.
Za isti kapacitet, razlika je £40-50 prema [bar] £300. Kazem bar, zato sto su sad jeftiniji SATA-III SSD-ovi, a koliko citam tudja iskustva moj laptop se ne voli bas sa njima [preferira SATA-II]. Dodatni problem kod meka je TRIM support, koji radi samo sa nekim SSD-ovima, ne sa svim.A i napisah na Apple temi, nadam se da cu zameniti ovaj 5-ogodisnji lap [relativno] uskoro, pa ne bih previse investirao sada.
Ako do sada nisi koristio ssd-ove bices poprilicno iznenadjen.
Svaki dan, na poslu :) Samo sto ovde imam MacPro [koji ima prostora za 4 diska], pa su na njemu samo OS i programi. Kod kuce mi treba za dosta vise.
Razmisli i o hibridnom resenju. Malo ssd, malo hdd. Nemam iskustva sa tim diskovima, ali ovde ima mnogo upucenijih u hardver pa ce vec neko napisati da li je ovo dobro resenje.
Da znas da sam gledao bas taj, ali je isto SATA-III [plus ne znam za TRIM na tih 8GB] pa sam odustao.@Razz: hvala, i meni je taj favorit za sada.
Link to comment

Ako ti treba samo za stovariste, mozes da kupis bilo koji hdd i da ga prikljucis preko USBa. Taj tvrdek mozes da koristis i na drugim kompovima, topovima, tabletima itd. Uz to shtedish ga jer se ne vrti svaki put kada ukljucis komp. Kada saberes kintu to je najpovoljnije resenje. Just my 2 cents.Ja sam za to da se u laptopove ne ugradjuju veliki kapaciteti, osim ako je neophodno a biz. Ugradis ssd za OS i da ostane za tekuce potrebe, a sa magacine nakupujes diskove koje prikljucis po potrebi. Tvrdeci sa vecim kapacitetima su osetljiviji, a tek su osetljivi korisnici koji izgube podatke.

Link to comment

Mislim da sam ovo pitao ranije mada je externi bio u pitanju i msm da je mighty vapad dao odgovor...Kupio sam novi flesh, sun disk od 32gb. Kopira se sporo do zla boga na njega... Razlog je? Ako bih morao da lupam glavu, msm da je neko petljanje oko disc managmenta, ali stvarno davno bilo.

Link to comment

I ja uzeo 32gb, kad je formatiran kao NTFS (fabricki), iskopira 95% onda stoji i lapi beskonacno (bez obzira da li je fajl koji se kopira 500mb ili 2gb).Kad ga preformatiram na FAT32, onda kopira ujednacenom brzinom sporocom, ali na kraju iskopira sve.Wtf?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...