Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

otkad imam novi internet explorer, osmicu, ne mogu da kacim ovde youtube klipove kao ranije. a mozda nije do toga, al svejedno uopste nece da mi se otvori prozorce iz 'quick access-a' za youtube...

Link to comment
otkad imam novi internet explorer, osmicu, ne mogu da kacim ovde youtube klipove kao ranije. a mozda nije do toga, al svejedno uopste nece da mi se otvori prozorce iz 'quick access-a' za youtube...
verovatno ti trebaju novi plug-inovi za flash i tako to.Sta ti tacno izbacuje kad probaj da otvori neki klip na youtube?
Link to comment
KOju 7 da skinem da instalisem na nov komp? Phenom II 940BE 4gb rama i graficka 4870 1GB ddr5. Komp ce sluziti za net mlatimudiju igra znaci standardno...
64-bitnu... Edited by radisa
Link to comment
verovatno ti trebaju novi plug-inovi za flash i tako to.Sta ti tacno izbacuje kad probaj da otvori neki klip na youtube?
prebacila sam se na mozilla firefox, pa sad sljaka. hvala na pomoci :) , ionako sam retard za te stvari, pa bih te verovatno gnjavila pitanjima tipa sta su plug-ovi za flash i sl...al eto, izgleda da umem nekad i sama da se snadjem.
Link to comment
64-bitnu...
+ Ultimate - kad je baluzgred, ako imaš viziju šta ćeš igrati proveri da li je kompatibilno sa sedmicom, ja sam se zeznuo za par igrara od kojih mi najžalije što ne mogu (ne umem) naterati starcrafta na mrežu igru, da ne pričam što i nije baš divan na wideu pa moram da prebacujem monitori u 4:3...a ne želim da prestanem :D@batticoure: nemaš problem sa youtubetom već samo sa quick accessom ? Mislim da je to vezano za podešavanja bezbednosti - a siguran sam da bi Microsoft rekao da nije error već feature :) - a da li ostale stvari iz QA rade ?Uglavnom, drš se ljisice vatrene, će fercera uvek bolje od IE....
Link to comment
Jesu ti zvučnici podešeni za 5.1?
flegmo, pazi kad ne znam ni sta me pitas.ali nije ni vazno vise, posto je ispalo da sam u pravu. drajver je bio u pitanju. - isla sam na net i videla da i drugi normalci koji imaju del studio a nemaju vistu nego winXP imaju isti problem. onda sam iskopala neki drugi audio drajver i sad radi - skajpovala da proverim.lm, hvala kelt, hvala flegmo. ostali koji imaju dell-a i mozda isti problem sa disfunkcionalnoscu mikrofona - imam bloody drajver i ustupam kom treba. Edited by PointTaken
Link to comment

odjedno je chrome prestao da mi loaduje video klipove na forumu, vidim samo prazan prostor gde bi video trebao da bude.jel može google wave da bude odgovoran za to ?odgovor - ne može, jer problema nema. rešio se sam od sebe, malo sam restartova chrome i voila!

Edited by Alphons
Link to comment
mnogo dobar ovaj wave, ako neko ima pitanja ili ga zanima uopšteno kakav je, napisaću 1 mini recenziju :)
...pa, napisi nesto za siroke narodne mase cool.gif
Link to comment

sjajna stvar, stvarno odlična stvar. ne znam odakle bih počeo, pa pitajte ako ima konkretnih pitanja. ja ću ovako, taksativno.chat - sjajan. vidi se u real time kada neko kuca, i kada briše, i kada se premišlja. lako se i intuitivno u chat ubacuju slike, šalju attačmenti, mogu i glasanja da se ubace. predobro.video chat je isto odličan, zvuk ne kasni, kao ni slika. i jedno i drugo je dobrog kvaliteta, boljeg nego na skajpu, ako mene pitate. Istovremeno ima gomilu zezalica, ja sam juče igrao sudoku i checkers dok sam videochatovao.već ima mali milion botova, od onih koji pokazuju smajlije kao gifove, do onih koji direktno izbacuju linkove ka wiki stranicama, do onih koji prate berzu ako ukucate skraćenicu za stock koji pratite.

Link to comment
@batticoure: nemaš problem sa youtubetom već samo sa quick accessom ? Mislim da je to vezano za podešavanja bezbednosti - a siguran sam da bi Microsoft rekao da nije error već feature :) - a da li ostale stvari iz QA rade ?Uglavnom, drš se ljisice vatrene, će fercera uvek bolje od IE....
imala sam problema sa celim QA, nista nije hteo da otvori. jos uvek nisam probala druge stvari odatle osim youtubeta. a pisalo mi je dole, ne znam kako se 'strucno' zove to polje u dnu stranice, da je 'error on page'..Ok, drzacu se lisice. Fala i tebi na pomoci!! :)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...