Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

WEP (mada ponekad i vijagru :blush: )npr, prijavilo mi za juce da sam slistio 570Mb. gledao tekmu na netu i malo zvrjao na netu. nista skidano.. ne desava se po prvi put

Link to comment

Tekma na netu ti je komotno mogla pojest 750 MB, pogotovo sa zvrjanjem pride.To da li ti se netko prikačio nije teško provjeriti osobi sposobnoj za jednostavnije radnje - ulogiraj se na router i baci pogled na Devices.Ja, myself, koristim WPA2 i zaključanu access listu.

Link to comment

Imam neki čudan i vrlo iritantan problem. Primer: Otvoren je neki folder u windows exploreru ili kako se već zove i sad on sadrži recimo stotinak fajlova. Naravno ne mogu svi da se vide na ekranu odjednom već je potrebno da se skroluje. I tu nastaje problem. Ja skrolujem ali čim mišem krenem ka levo ka nekom fajlu (takoreći čim mrdnem miša i malo) skrol se vrati sam na početak. Ova pojava se primećuje i kod nekih drop down menija gde ja samo pomeram miša nevezano za sam meni a u njemu se opcije same menjaju. :cry: Vista Ultimate divlja verzija :blush: a miš A4tech X7. Pomislio sam da divlja onaj njegov programčić što reguliše dodatne dugmiće ali jok. Isto i kada ga isključim.

Link to comment

Znam da je ovo verovatno najgluplje pitanje postavljeno na ovoj temi, ali sta da radim kad ne znam Sta zapravo znaci mountovati?, a jedan klinac ocekuje da mu instaliram neku igricu u cijem se "uputstvu" mountuje nekoliko puta ! Hvala unapred!

Link to comment
Znam da je ovo verovatno najgluplje pitanje postavljeno na ovoj temi, ali sta da radim kad ne znam Sta zapravo znaci mountovati?, a jedan klinac ocekuje da mu instaliram neku igricu u cijem se "uputstvu" mountuje nekoliko puta ! Hvala unapred!
eee, nash knight, my man... U ovom slučaju verujem da je u pitanju igra na više diskova (cdova) koji su ripovani u imidže i narezani zajedno na DVD radi uštede pa sad svaki imidž mauntuješ sa tog diska na virtualni disk i instaliraš :DNajlakše je instalirati daemon tool lite, pažljivo, da ne instalira neki svoj tulbar i tako to. On će napraviti jedan virtualni dvd čitač kojim se otvaraju/mauntuju slike diskova (img, iso, nrg) i to prilično jednostavno.Mauntovati smo mi preuzeli iz tih programa, komanda je mount image, operativni sistemi (u linuksu češće) takođe koriste ovaj termin - znači da će disk uređaj koji vide pokrenuti, uključiti u sistem, dodeliti mu resurse, slovo i sve u svemu početi sa njim da radi, odprilike, nisam baš dobar u toj priči ali znam o čemu se radi.BTWMauntovati se može i ženka ;) Edited by Vapad
Link to comment
Crklo ti levo dugme.
Tek nakon tvog odgovora mi padne na pamet da probam drugog miša i naravno sve normalno radi. Znači nešto jeste crklo kod A4techa e sad da li je baš levi gumb ne znam jer se inkriminisana radnja događa i kad on uopšte i ne učestvuje. Sve u svemu novi miš se kupuje. Ovaj je bio oko 1000 din i služio je par godina. Ima li za te pare sad neki ok?
Link to comment
eee, nash knight, my man... U ovom slučaju verujem da je u pitanju igra na više diskova (cdova) koji su ripovani u imidže i narezani zajedno na DVD radi uštede pa sad svaki imidž mauntuješ sa tog diska na virtualni disk i instaliraš :DNajlakše je instalirati daemon tool lite, pažljivo, da ne instalira neki svoj tulbar i tako to. On će napraviti jedan virtualni dvd čitač kojim se otvaraju/mauntuju slike diskova (img, iso, nrg) i to prilično jednostavno.Mauntovati smo mi preuzeli iz tih programa, komanda je mount image, operativni sistemi (u linuksu češće) takođe koriste ovaj termin - znači da će disk uređaj koji vide pokrenuti, uključiti u sistem, dodeliti mu resurse, slovo i sve u svemu početi sa njim da radi, odprilike, nisam baš dobar u toj priči ali znam o čemu se radi.BTWMauntovati se može i ženka ;)
Ne igram igrice niti sam napredni korisnik, pa nemam blage veze, ali sada mi je jasno zasto je na disku, umesto exe fajla igrice koji sam ocekivao, nekoliko imidza sa imenima igrica :frust: . Ko zna mozda i uspem da klincu instaliram zeljenu igricu!U svakom slucaju, Hvala na brzom i iscrpnom odgovoru! :)
Link to comment

Hocu da narezem neki dvd i presao sam kapacitet diska za 7MB i nece da mi ga nareze. Probao sam da ga overburnujem, nije hteo bi da krene. Imate li neko lagano resenje? :)

Link to comment

Kako da zaobidjem onaj limit na justin tv u vezi gledanja utakmica?Skinuo sam ultrasurf i sta sada? U exploreru kada izbaci prozor sa utakmicom nece nista da izbaci samo beli ekran.

Link to comment
Hocu da narezem neki dvd i presao sam kapacitet diska za 7MB i nece da mi ga nareze. Probao sam da ga overburnujem, nije hteo bi da krene. Imate li neko lagano resenje? :)
Čuo sam da nemaju svi diskovi isti prag tolerancije - koliko možeš da overburnuješ.Ja sam uglavnom prekoračivao za 4-5MB na Verbatim i Maxell diskovima.Na kom si dvd-u probao?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...