Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Hvala, Lancia, al taskbar je očito nepovratno nestao...
Probaj ovo:1. Napravi novi profil (nazovimo ga ovde "Novi" a stari neka bude "Stari")2. Idi u Documents and Settings (ili Users ako furaš Vistu)3. Iskopiraj sve iz foldera "Stari" u folder "Novi"4. Promeni ime foldera "Stari" u "Stari 2"5. Preimenuj novi profil u "Stari" i preimenuj folder novi u "Stari"Trebalo bi da radi... :D Edited by srdjann
Link to comment
Probaj ovo:1. Napravi novi profil (nazovimo ga ovde "Novi" a stari neka bude "Stari")2. Idi u Documents and Settings (ili Users ako furaš Vistu)3. Iskopiraj sve iz foldera "Stari" u folder "Novi"4. Promeni ime foldera "Stari" u "Stari 2"5. Preimenuj novi profil u "Stari" i preimenuj folder novi u "Stari"Trebalo bi da radi... :D
Ako će sve to da radi, lakše mu je da jednostavno sistemski iskopira profil (U XP-u System Properties -> Advanced -> User profiles -> Settings, pa Copy to), ali ne vidim svrhu - ako se samo kod njega kao juzera pojavljuje problem sa Task barom, kopiranjem profila će iskopirati i taj "bag".
Link to comment

mozda je ovde problem. :unsure: uloguj se sa tvojim nalogom pa run->regedit.exe.potom uradi search koristeci "taskbar".(meni deluje da je moguce da je problem u nekom od sledecih key/registry)-key "HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Advanced", sledeca tri registra: "TaskbarAnimations", "TaskbarGlomming" i "TaskbarSizeMove". prva dva kod mene imaju vrednost "1" a treci "0".ili "HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Streams\Desktop" "TaskbarWinXP", ali mi ovaj ne deluje kao registar koji bi bilo pozeljno rucno editovati. :huh: ???????????????????????@gotivac ako ne uradi koristeci skript kao sto ti kazes, vec samo prekopira podatke, ne verujem da ce se i "greska" preseliti u novi profil. jedini je problem sto ce morati (pored samog mukotrponog kopiranja) da pocne sa virgin profilom, posto ce se svi settings, cookies, passwords... pogubiti. u svakom slucaju, mozda ovo sto ti predlazes i nije losa varijanta da se pre daljeg cackanja prethodno na jednostavan nacin napravi backup profila.@srdjannije bas to tako jednostavno. iz prostog razloga sto mnogo toga iz dva vrlo bitna foldera "local settings" i "'Datos de programa" [bemligakakosezovenaengleskom] ne radi ako se samo tako jednostavno iskopira.

Link to comment
Upomoć. Nestao mi taskbar. Podigne se sistem, on je tu i samo odjednom pufff. U control panelu su taskbar settings ok, al njega nema. šta mi je činiti kukavnom?
Na tom kompu više nikad nećeš imati net. Slobodno ga baci.
Link to comment

Nebitno šta je, samo ''vraćam''.Btw, meni se to sa taskbarom bilo jednom desilo, žalila sam se na B92. Probaću da iskopam tamo u arhivi koje je bilo rešenje, if that'll help.Našla, ali ne znam može li se primeniti kod tebe. Ja sam (i još uvek) koristila ObjectDock, koji mi se bio šlogirao i vratio na neka default podešavanja koja automatski ''hide windows taskbar'' <-dakle iako ti u taskbar properties nije obeleženo da se automatski krije, to radi možda ObjectDock, ako ga imaš.

Edited by Valkyrie
Link to comment

Hmmm. Moguće, imam ObjectDock. Šta si mu onda radila?edit: :lol: Ladno je u njemu bilo uključeno hide taskbar. Hvala, Valk.

Edited by dig_chohano
Link to comment

Yebote, mi se ubismo da ti nađemo neko komplikovano rešenje kada ono kao i uvek bilo je ispred nosa... ;)PS. Čim nisi ni pokušao da implementiraš moj predlog nisi ni bio baš toliko očajan... ;)

Edited by srdjann
Link to comment

Planiram da kupim sledecu konfiguracijuAMD 6000+GA-MA770 DS32 GB RAM Geil Black Dragon320 GB WD + 80 GB WD (stari hard)TV Card leadtek (iz starog kucista)3870 GAINWARD 512 MB DDR3DVD RW Pioneer 216I pitanje glasi da li sve to moze da radi normalno u kucistu COOLER MASTER Elite 332 420W ?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...