Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Kako da na mom računaru otvorim .azw3? Kupio drugar sa Amazona, prosledio mi, probah nešto sa Calibreom i DRM uklanjanjem, ali ne radi...

Link to comment
On 25/11/2017 at 6:09 PM, notenoughreasonsforclaire said:

Kako da na mom računaru otvorim .azw3? Kupio drugar sa Amazona, prosledio mi, probah nešto sa Calibreom i DRM uklanjanjem, ali ne radi...

instaliraj kindle na računaru

Link to comment
D-link, prosle godine sam ga pazario po istoj ceni i radi svoj posao odlicno (kad shvatis kako), bolje malo vise dati... ali pravo da't kazem prva dva nikad cuo...

Inviato dal mio U65GT utilizzando Tapatalk

Link to comment
1 minute ago, vookela said:

hvala ljudi...

to se podesi preko brauzera, stavljas sifru kao na ruter... ?

Da, nakačiš se, podesiš sve, šutneš u neki ćođak i zaboraviš da imaš...

Link to comment

evo jedno suludo pitanje... ko nadje resenje, alal mu belaj

 

zakucava mi se laptop. ali nije tako jednostavno. zakucava mi se iskljucivo kuci. iskljucivo. 

laptop je Dell, win 10 na njemu. posto mi je posao terenski, laptop na sebi ima jedno 30 wireless mreza. mozda i vise. nikada mi se nigde nije zakucao, osim kuci. na poslu nikada. kod mojih kada odem, nikada(jednom sam tamo bio dve nedelje, nisam ga gasio, nijednom se nije zakucao). na bilo koji teren da odem, u hotel, bilo gde, nikada, nikada, nikada... kuci, nekoliko puta dnevno ako ga koristim. nekada na sat, nekada na 8 sati... jednostavno se zamrzne, mora hard reset. nekada samo stane, nekada se cuje zvuk, kao da se u pola reci zakucao i pocne da pisti ko lud... jedan isti ton. i ne staje dok ne resetujem. i nije bitno sta radim. kucam u wordu, zakuca se. kucam na forumu, zakuca se. gledam youtube, zakuca se. kodi, zakuca se. pricam na skype, zakuca se. ostavim ga preko noci, zakuca se. utorrent upaljen ili ugasen, zakuca se. na struji, na bateriji, zakuca se. znaci nema apsolutno nikakvog pravila kada se zakucava... takodje, primetim pre nego ce se zakucati. prestane recimo film na kodiju, samo se zamrzne, ali mis i racunar i dalje rade, jos jedno 5-6 sec, i onda kompletno zamrzavanje.

cim sam ga uzeo, poceo je ovako da se ponasa. kuci inace, desktop se ne zakucava. prethodni laptop se nije zakucavao. oni su na win7 oba doduse. tablet se ne zakucava... znaci samo laptop i samo kuci (samo tebi i samo sada? da, da... ziveo Kozjak)

 

aj sada ti budi pametan :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...