Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Kod tog vertikalnog misa deluje nezgodno prebacivanje sa tastature na misa...ili je to potez koji je generalno redak pa nije relevantan

kod mene konkretno, taj je potez veoma redak, maltene ga ni nema, tj. dok radim u ac

 

videla sam, ima da se kupi, nije ni skup, možda ga u jednom momentu i pazarim, pa da ga isprobam

http://desk.rs/racunari/detalji/usb-speedlink-descano-opticki-black/70031/1?i=0&st=2

 

cena je nešto oko 1800 kada se obračuna, na nekakvoj je akciji

 

mada, za ove pare, ne verume da je to neki kvalitet od miša, ali je svakako zanimljiv zbog tog položaja ruke

Link to comment

Jok, milion evra. :lolol:

 

Od čega je jebote stolica od par hiljada evra? Zlata? Platine?

 

nisu čak ni kožne :cry:

 

 

post-475-0-97109500-1506160191_thumb.jpg

 

ja se oduševio kad sam došao, reko ženi ima da kupim jednu takvu pa šta košta da košta! onda sam video šta košta i krenuo lagano put Ikee :lol:

Link to comment

........

 

Izvršio sam studiozno i temeljno uporedjivanje :D sviranja bubnjeva i rada na tastaturi i mišu i mogu reći da je, pored položaja ruku, podjednako važano i kako sediš i koliko visoko. Dok sam svirao, više mi je odgovaralo da sedim malo više ( da bih izbegao grč u nogama) i da pazim da nisam pogrbljen. E, onda je visina bubnjeva bila glavni issue.

Kad god provodim sate za kompom radeći igrajući igrice, gledam da budem naslonjen, blago zavaljen, tastatura mi je u krilu,  a miš i ruka su mi udobno smešteni na boku fotelje.

Edited by Bujodrag
Link to comment

nisu čak ni kožne :cry:

 

 

attachicon.gifstolica.JPG

 

ja se oduševio kad sam došao, reko ženi ima da kupim jednu takvu pa šta košta da košta! onda sam video šta košta i krenuo lagano put Ikee :lol:

 

Aeron je nekih 800$, skuplje od toga teško da je opravdano

 

Link to comment

Moja epopeja se nastavlja. Izgleda da jeste riknula grafika (iako sam probao drugu I sam za koju mi u servisu rekoše da je "prejaka za tu ploču iako nije puno jača od one koju sam imao...).

 

Kada sam stavio drugu, zakucava mi na splash screenu ploče, ne mogu u bios, niti bilo gde. Resetovao cmos preko jumpera, bateriju vadio celu noć, ništa.

 

Stoji tako I čuje se beep na nekih 15 sec onda nestane ta slika, pojavi se crni ekran i stoji tako u nedogled...

 

Hawaii Mate 9

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...