Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Ja imam mx brown i nisam bas skroz happy. Vise bi mi odgovaralo da mora malo jace da se stisne :D. Ima i takvih, ali brown su rasprostranjeniji, pa se lakse nalazi tastatura.

Edited by Venom
Link to comment

Pa ako mu je oruđe za rad, što da ne, kuvari prenose noževe s koljena na koljeno k'o da su katane, uz posebnu ceremoniju, a za dobar set moraš da ideš na planinu kod Hatori Hanza. 

Link to comment

Tastatura i monitor je prvo i drugo sto gledam pri kupovini.

Koristim neku Compaq-ovu zadnjih 17-18 godina, nemam pojma koji je model. Jeste sa gumicama ali je teska preko 3 kila.

Monitor mora da bude mat.

Edited by zmanic
Link to comment

meni je isto jako bitna tastatura, ali miš mi je još bitniji

 

sada upravo moram da ga menjam, u velikoj sam dilemi šta da uzmem, daću oko 100 ojra za miša, ali on mi toliko mnogo znači u radu, da tu nema dileme

Link to comment

Ako je budžet problem, preporučio bih MK520. Radi kao sat, miš precizan i siguran, wireless, za dvije godine jednom promijenio baterije na tastaturi. Miš mi je takođe bitan za rad, retuširam slike (nikako da se naguzim za tablet), sasvim je ok.

Edited by kipo
Link to comment

meni je isto jako bitna tastatura, ali miš mi je još bitniji

 

Na Radišinu preporuku ja sad teram Logitech MX Master, kod nas je oko 100, kod Mađara na KP oko 60 evra, apsolutna magija od miša.

Tisuću programabilnih dugmića, podešavaš funkcije za svaku aplikaciju posebno (ili za sve zajedno, kako ti paše), kad uđeš u štos, pitaš se kako si ranije mogla bez njega...

 

Wireless, puni se iz USBa, možeš da ga skačiš na tri uređaja paralelno, milina.

Link to comment

Lol, 135 baka ovde na ebayu.

 

Moj ceo komp je bio 295 (a garant je bolji od 70% onog sto forum ima).

 

Al dobro da ne trolujem vise...

 

Ja takođe koristim Logitech MX Master, oko 85€ mislim da je bio, ali opet bih ga uzeo. :)

Edited by Time Crisis
Link to comment

Hm, pomislio sam na to, ali sam utripovao da je to stvar (uglavnom) prošlosti.

Operating System Total Market Share
August 2017.

Windows 7		48.43%
Windows 10		27.99%
Windows XP		 6.07%
Windows 8.1		 6.07%
Mac OS X 10.12	 	 3.59%
Linux			 3.37%
Windows 8		 1.35%
Mac OS X 10.11	 	 1.09%
Mac OS X 10.10	 	 0.72%
Windows Vista	 	 0.46%

Kad bi izbacili homes i consumers, desetka bi bila jos niže. Znam ozbiljna poslovna okruženja gde sje linux 90% a recimo u svetu u kom se ja poslom muvam je Sedmica otprilike 70%, Mac 20% XP 10% ostali nula.

 

 

 

Link to comment

Na Radišinu preporuku ja sad teram Logitech MX Master, kod nas je oko 100, kod Mađara na KP oko 60 evra, apsolutna magija od miša.

Tisuću programabilnih dugmića, podešavaš funkcije za svaku aplikaciju posebno (ili za sve zajedno, kako ti paše), kad uđeš u štos, pitaš se kako si ranije mogla bez njega...

 

Wireless, puni se iz USBa, možeš da ga skačiš na tri uređaja paralelno, milina.

i ja sam se nameračila baš taj neki da kupim

 

ima ovaj na akciji trenutno

http://www.winwin.rs/pc-periferije-monitori/tastature-i-misevi/misevi/mis-logitech-mx-master-wireless-mouse-2-4-ghz-4764486.html

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...