Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Samsung 850 Evo 250GB

 

Misliš baš taj od 250 giga, a ne isti model od 120? Mislim, ima neka konkretna razlika osim kapaciteta ili? Gledam, razlika u ceni je oko 4k, pa se malo lomim.

Link to comment

Misliš baš taj od 250 giga, a ne isti model od 120? Mislim, ima neka konkretna razlika osim kapaciteta ili? Gledam, razlika u ceni je oko 4k, pa se malo lomim.

 

Može i manji ako si baš siguran da će ti 120 biti dovoljno, mada obično brzo se to napuni, ako ti nije svaki dinar bitan, bolje je uzeti duplo veći za tih 30-ak evra razlike. :)

Link to comment

Jedan Fujitsu Siemens laptop, starac Foco od stotinu ljeta, ali besprekornog karaktera u svakom pogledu, odbija da se - posle provajderske zamene rutera - poveze bezicno.

Sve kucne bezicne andrmolje su zamenu rutera prebolele bez ikakvih problema, tacnije nisu je ni konstatovale, jedino ovaj matori nece.

U stvari, 'oce on, uredno uradi povezivanje, javi da je sve po propisu, mreza ta i ta, signal ne moze da bude bolji, povezan, ali sa strane notira 'limited or no connectivity' i dalje nema.

Ima li mu kucne medicine? :cry:

Link to comment

Jedan Fujitsu Siemens laptop, starac Foco od stotinu ljeta, ali besprekornog karaktera u svakom pogledu, odbija da se - posle provajderske zamene rutera - poveze bezicno.

Sve kucne bezicne andrmolje su zamenu rutera prebolele bez ikakvih problema, tacnije nisu je ni konstatovale, jedino ovaj matori nece.

U stvari, 'oce on, uredno uradi povezivanje, javi da je sve po propisu, mreza ta i ta, signal ne moze da bude bolji, povezan, ali sa strane notira 'limited or no connectivity' i dalje nema.

Ima li mu kucne medicine? :cry:

Mozda mora da se podesi odgovarajuci wifi channel?

 

 

Sent from my iTelephone using Tapatalk

Link to comment

HDD?

Ne verujem, rekao mi je drugar praktično višedecenijski serviser kome sam ga odneo da je ploča 99%. On uopšte ne dođe do buta. Kada hdd ne radi, drugačije se to manifestruje, radi bios barem.

Edited by Mil@n
Link to comment

Mozda mora da se podesi odgovarajuci wifi channel?

 

 

Sent from my iTelephone using Tapatalk

Kako? :(

 

Ne smem nista da pipnem, em ne znam pa ne smem, em se uzdam u to da ni jednoj od kucnih masina posle zamene rutera nije trebalo nikakvo podesavanje.

Link to comment

Pretpostavljam da je na starcu Foči XP?

 

Mene je jebavao WEP/WPA security key, i čini mi se da je bio patch za SP3 koji to rešava.

Ako imaš SP1 ili SP2, ima načina da se resetuje ntework layer, al' vidi prvo koji os i koji service pack...

Link to comment

Pokušavam da prikačim novu grafiku GeForce 1050ti na MSI Z68A-G43(G3) ploči. Ploča ima PCI-E 3 slot ali iz nekog razloga signalizira grešku (jedan dugi i dva kratka zvuka) i konstantno resetuje BIOS, uopšte ne ulazi u boot. Neka ideja šta bi moglo da bude problem?

Link to comment

Pokušavam da prikačim novu grafiku GeForce 1050ti na MSI Z68A-G43(G3) ploči. Ploča ima PCI-E 3 slot ali iz nekog razloga signalizira grešku (jedan dugi i dva kratka zvuka) i konstantno resetuje BIOS, uopšte ne ulazi u boot. Neka ideja šta bi moglo da bude problem?

Jedna glupost, da li si pričako napajanje od grafike ako ga ista traži?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...