Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

e ljudi, zna li neko kako da odjebem ovaj Smart DNS proxy account?

koristio sam ga zbog Olimpijade da bih gledao razne BBC kanale i prenose na njima, sad mi je istekla ta probna verzija i ne dozvoljava mi da otvorim neke sajtove.. prebacuje me na opcije accounta i tera me da kupim mesecnu pretplatu.. ne dozvoljava mi uopste da se logoffujem.. ja to uradim, odem na link za BBC Radio.. i on me ponovo tu prebaci.. uopste ne mogu da surfujem po netu normalno zbog tog sranja.. non-stop me vraca na kupovinu te pretplate

 

popizdecu

Pa vrati na staro...
Link to comment

Vracalo me je stalno na kupovinu, nisam mogao nista drugo da uradim.
Jebem li ga o cemu se radilo.. uglavnom, pustio sam skeniranje anti malwareom i sad je sve ok :S
Da l` je to resilo problem ili nesto drugo, ne znam, al` sad mogu da slusam radio :)

Link to comment

Koristim internet sa ogranicenim MB-ima,nakon toga imam neogranicen internet ali dosta spor.


Zbog učitavanja slika internet je prespor.Bilo bi mnogo brže da se učitava samo tekst


Postoji li neko podešavanje kojim bi sprečio učitavanje slika ?Dovoljno bi mi bilo da samo učitam tekst...

Link to comment

U Firefoxu kucaš u address baru

 

about:config

 

odgovoriš potvrdno na šaljivo pitanje,  pa na opciji permissions.default.image vrednost iz 1 promeniš u 2.

Link to comment

odvalila sam na laptopu dva tastera i izgubila one bele plastikice što idu pod njih. da li postoji drugi način da tastere vratim na mesto?

Bojim se da ne...

Uostalom zovni majstora!

Link to comment

Može i tako, trudiš se da pišeš reči bez slova O. Podseća malo na scenu iz Mućki kad su Rodniju na pisaćoj mašini bili zaglavljeni A i T.

 

Generalno mogu tastature za laptopove da se nađu na eBayu (nekorištene) za oko 40-60 evara, za starije modele i za manje.

Edited by Razzmatazz
Link to comment

K0risti nulu kao 0

 

Generalno mogu tastature za laptopove da se nađu na eBayu (nekorištene) za oko 40-60 evara, za starije modele i za manje. 

 

Ovde za te pare nadjes laptop :) Ovako napamet cini mi se da su tastature 500-2000 din

 

edit: 200 kinti pa navise na Kupindu

Edited by katamaran
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...