Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Kodi i add on Croatia on Demand nece pa nece da radi.

Svi ostali add onovi uredno sljakaju ima neko neki savet? 

Oce to , probaj da apdejtujes ako je ponudjeno...

Desava se jbga...

Link to comment

Napraviće ti kabl kakav ti treba. 

Pretpostavljam da moze svuda da se nadje takav kabl. Kad popravim taj monitor uzecu i kabl da se bacim na digitaliju kada vec ima ulaz.

 

Mada aktuelni monitor (23 inca, 2048x1152) ima samo analogni ulaz (postoje verzije istog monitora sa dvi) i ich mu ne fali slici.

Link to comment

Pretpostavljam da moze svuda da se nadje takav kabl. Kad popravim taj monitor uzecu i kabl da se bacim na digitaliju kada vec ima ulaz.

 

Mada aktuelni monitor (23 inca, 2048x1152) ima samo analogni ulaz (postoje verzije istog monitora sa dvi) i ich mu ne fali slici.

 

Nema razloga da bude problema sa kvalitetom slike, ja i dalje (verovatno pogrešno doduše) tripujem da mi je na nekom Eizo CRTu koji sam koristio par godina svojevremeno bila bolja slika nego na bilo kojem kasnijem LCD monitoru...

Link to comment

Imam windows 7 i kad ostavim nesto malo vece da mi se downloaduje preko browsera i odem od kompa, kompjuter se "uspava" zbog moje neaktivnosti i prekine mi download. Kako mogu to da resim?

 

A recimo ako ostavim neku plejlistu da svira dva sata, ne desava se nikakvo uspavljivanje, to ne prepoznaje kao "neaktivnost", dok downloadovanje i ne registruje. Bas glupo.

Link to comment

OK, namestio sam da se nikad ne uspavljuje. Mada i to sigurno ima svojih mana, zar ne?

 

Ne razumem kako download ne prepoznaje kao aktivnost.

Trošiće ti komp više struje. Kod mene se pre par meseci pojavio problem - kad se uspava, ne mož' ga probuditi.

Rešio sam ga na isti način - nema spavanja. Neko mi reče da je to do matične ploče.

Link to comment

Moj ponekad nece da se probudi iz sna al sam utvrdio da je to do Kaspersky pure-a. Ne znam ni sam sto nisam iskljucio sleep nego sam bukmarkovao neki yt film koji pustim kad god se odvojim od kompa.

 

Najgore sto je film o turskom genocidu nad Jermenima. Stalno hocu da ga promenim al sam suvise lenj to da uradim

Link to comment

Kupio sam neko cudo u nadi da je diktafon pa me sad zanima sta je. Best guess bi mi bio neki ogromni daljinski za videorekorder al tu dodatno zbunjuje ono sprechende

 

uredjaj.jpg

 

Ne vidi se na slici al je uredjaj veci od vecine videorekordera :)

 

edit: kad guglam ono sprechende izadje mi nekakav talking remote

 

https://www.amazon.de/Oramics%C2%AE-Scherzartikel-WELTNEUHEIT-sprechende-Fernbedienung/dp/B00O0PG0B4

Edited by katamaran
Link to comment

A sprechende i cinjenica da je sam daljinski veci od videorekordera poslednje generacije?

 

Pretpostavio sam i ja da je daljinac za vhs al ovakav nikad nisam video.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...