Jump to content
IGNORED

F1


Ivo Petović

Recommended Posts

Ali Alonso... kazu mu da nagazi, da ima sanse za jedan bod, a on kaze imam xyzx bodova (nisam cuo broj koji je rekao), a oni da se bori za xyzx + 1 bod...

Efektno je zavrsio i komunikaciju sa timom na stazi...:D

 

Steta sto je poslednjih previse godina proveo ne boreci se za pobede, ali tako mu se zalomilo...

Link to comment

Bromansa :puke:

Sledece sezone najbolji drugari. Muka mi je od ove prekorektnosti.

U ostalim vestima Toro Rosso potvrdio da je Alexander Albon preostali vozac sledece sezone. Nisam ga gledao, videcemo sta ima da ponudi zavrsio 3. u F2 iza Russela i Norrisa. I on i Kvyat na drugim šansama u programu.

Link to comment
  • 1 month later...

Pošto je prethodna trajala 10 godina i preživela uvođenje KERS-a, DRS-a, pa čak i najrevolucionarniju promenu motora ikad, mislim da je ok da nastavimo na ovoj i samo malo korigujemo naslov :)

 

Što se mojih tiče, najavljuju se masivni napredak na motoru (priča se o nekih 50 hp), kao i da će RS 19 biti prvi auto koji je pravljen u novoopremljenoj fabrici u Enstonu.

 

Jedva čekam Barselonu i testove - do tada, možda eventualno do Melburna ide hajp, a onda kreće smaranje i priprema za 2020. :D

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • renne locked and unlocked this topic
  • renne unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...