Jump to content
IGNORED

F1


Ivo Petović

Recommended Posts

Zavisi ko će ga naslediti. Spucali su dosta para u prethodne dve godine, preuzeli dosta obaveza, glupo bi bilo sve to baciti u vodu. A i F1 će gledati da ispegla sve i da dodatne beneficije, pošto bi to baš osakatilo takmičenje.

 

Ali da postoji šansa da se povuku nakon ovoga, to definitivno. Too much power. Jbg.

Link to comment

Ghosn je bio ubedljivo najbolje plaćeni menadžer u Japanu (gde su menadžeri tog nivoa daleko manje plaćeni nego na zapadu), a njegovi bonusi su digli nekoliko obrva i u Francuskoj, kao manjinskom vlasniku Renaulta.  Mislim da je prošle godine morao da sreže primanja za 20% kako bi ponovo bio izabran za CEO Renaulta.

 

Nigde nema tačnih navoda, kakav vid tax evasiona je u pitanju. Ako je prijavio manja lična primanja nego što mu je isplaćeno, to mi je onako...blago rečeno naivno, za čoveka takvog nivoa i, nesumnjivo, kvaliteta.

 

Vidim da se lik koji se najavljuje kao zamena u Renaultu već  pojavljivao na promocijama F1 tima ovih godina, ne verujem da će u kratkom roku tu biti promena, naprotiv možda i odreše kesu da bi ispeglali loš publicitet (osim što je Ghosn bio poznat kao škrtica po tom pitanju).

Link to comment

Naviko Bottas da zadrzava Vettela...:D Ajde bre, nagazi malo, ako te predje Vettel, tesko ce Hamilton moci da te pusti da pobedis... (zasluzio je Bottas pobedu, a i ja sam se kladio na njega :dry:).

Edited by Nesh
Link to comment
11 minutes ago, maharaja said:

Alonso je neverovatan primer najvrhunskijeg mogućeg vozača koji napravi greške u izboru tima u pogrešno vreme. :( 

 

+1

 

A lepo ga ispratili Lewis i Seb na kraju..

 

edit:

Ds21I0LWsAIRghG.jpg

Edited by Jimmy Kowalski
Link to comment

Negde od Ostina trke su bile stvarno sjajne. Čak i je obično dosadni Abu Dabi bio odličan. Tamana da se nahajpujem i jedva čekam februarske testove.

 

Rendža stvarno odličan, kad bi uspeli da poboljšaju taj motor za nekih 0,5 sec (u kvali trimu), mogli bi imati jako dobru sezonu.

 

Luis zasluženo. Najbolji tim, najbolji vozač godine. Ferari neozbiljan, Vetel puno grešaka. 

 

RB Honda će biti jako zanimljivo partnerstvo. Honda ne znam da li je spojila 3 trke da nije menjala motor (ili joj je pucao).

 

Puno materijala za hajp :)

Link to comment

Alonso sasio Vandorna 21-0 u kvalifikacijama. Oborio sopstveni rekord od pre surnaest godina kad je isto uradio Nelsinju. :laugh: :Hail:

Zao mi je sto je samo 2 komada uzeo, ona titula i sezona iz 2006. je bila vrhunska. 

Link to comment
  • renne locked and unlocked this topic
  • renne unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...