Jump to content
IGNORED

F1


Ivo Petović

Recommended Posts

2 minutes ago, ducca said:


Mislim ni tako, jednostavno je Mečka brža u trci, plus se tvrdje gume bolje ponašaju na njihovim bolidima. Mislim da nije bilo načina da danas Max pobedi odakle god da je startovao, uostalom imao je 1. mesto i čist put na novim gumama u 3. startu al nije mogao da pobegne na više od 1.8 sek.

I to što kažeš. Mečka prosto predobra, što RB uradi u aero intenzivnim sektorima Merc pojede na pravcu.

Link to comment
 
Mislim da je Maks usporio zato što je hteo da ga pusti da prođe baš na tom delu staze, da bi imao DRS i obišao ga posle, kao što je i uradio u sledećem pokušaju. 


Pa to i kažem (uz malo konfuzije). To mu je bila ideja, a ne da se LH zakuca u njega.
  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, renne said:

jel vama stvarno nije jasno da je ovaj klinac potencijani samoubica i ubica?

 

a ja se izvinjavam svima na kometrarima koji su bili doke je trka trajala


thumb down za prvi deo

za drugi thumb up :)
kao sto i onda napisah, u afektu se svasta tipka.. papir/tastatura trpi sve.. no biggie :)

Edited by Have_Fun
  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, fillex said:

I to što kažeš. Mečka prosto predobra, što RB uradi u aero intenzivnim sektorima Merc pojede na pravcu.

 

To što RB napravi u prvom sektoru je, u stvari, posledica prljavog vazduha sa kojim se Hamilton borio. Isto je bilo i sa Ocon-Botas, gde je Ocon išao na +1 u prvom sektoru (a nije da je Alpina bolja u Aeru od Mečke).

Link to comment

Mes'cini da je F1 danas preskocila ajkulu. I nakon svega ovoga ne moze me niko vise ubediti da se ove godine nije manipulisalo s rezultatima u cilju da se postigne da se u poslednju trku udje poravnato u bodovima i da se maksimalno nabije tenzija za Netflix publiku. A licno ne znam da li mi se u ovom momentu vise gadi mercedes ili red bul sa sve svojim sefovima timova no u svakom slucaju Maks je komadina budale kakvu dosad jos nismo imali prilike da vidimo u F1, barem ja za mojih 40+ godina pracenja ne pamtim. Kogod od njih dvojice da bude proglasen za prvaka sledece nedelje nije zasluzio titulu, najbolje bi bilo da kao Kimi 2007. moze neko treci da uleti i da se okoristi al' jbg ne moz'. 

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
6 minutes ago, Ivo Petović said:

 

Mislim da je Maks usporio zato što je hteo da ga pusti da prođe baš na tom delu staze, da bi imao DRS i obišao ga posle, kao što je i uradio u sledećem pokušaju. 

Ali u krugu u kom ga je pustio je bio sa strane i vidljivo ga je pustio. U krugu sa potencijalnim brejktestingom je krivudao i vozio sredinom

Link to comment
Just now, Radoye said:

Mes'cini da je F1 danas preskocila ajkulu. I nakon svega ovoga ne moze me niko vise ubediti da se ove godine nije manipulisalo s rezultatima u cilju da se postigne da se u poslednju trku udje poravnato u bodovima i da se maksimalno nabije tenzija za Netflix publiku. A licno ne znam da li mi se u ovom momentu vise gadi mercedes ili red bul sa sve svojim sefovima timova no u svakom slucaju Maks je komadina budale kakvu dosad jos nismo imali prilike da vidimo u F1, barem ja za mojih 40+ godina pracenja ne pamtim. Kogod od njih dvojice da bude proglasen za prvaka sledece nedelje nije zasluzio titulu, najbolje bi bilo da kao Kimi 2007. moze neko treci da uleti i da se okoristi al' jbg ne moz'. 

 

Ja mislim da, ako posmatramo samo stazu, obojica su vozili briljantnu sezonu. Luis možda i ponajbolju u karijeri, Maks skoro bez greške, do juče (uz činjenicu da je momak weapon na stazi - prava Srbenda, ne čudi me što je ovde popularan :D)

 

Mislim da su je obojica zaslužili kao retko ko pre, sad što je sve politika, kad je frka za titulu jbg. Zamisli internet 1989. ili 1990.g. ili npr kad su Mišelinu zabranili gume kojima je dominirao 2003.g. da bi Ferari pobedio :D

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Radoye said:

Mes'cini da je F1 danas preskocila ajkulu. I nakon svega ovoga ne moze me niko vise ubediti da se ove godine nije manipulisalo s rezultatima u cilju da se postigne da se u poslednju trku udje poravnato u bodovima i da se maksimalno nabije tenzija za Netflix publiku. A licno ne znam da li mi se u ovom momentu vise gadi mercedes ili red bul sa sve svojim sefovima timova no u svakom slucaju Maks je komadina budale kakvu dosad jos nismo imali prilike da vidimo u F1, barem ja za mojih 40+ godina pracenja ne pamtim. Kogod od njih dvojice da bude proglasen za prvaka sledece nedelje nije zasluzio titulu, najbolje bi bilo da kao Kimi 2007. moze neko treci da uleti i da se okoristi al' jbg ne moz'. 

sve me ovo podseća na to kako su senu kažnjavali za svaku sitnicu

svakako će na kraju redbulovac biti šampion

 

 

rb j ejednostavno uništio sport globalno

vidi lajpcig, vidi salzirg.........

  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment
1 minute ago, Ivo Petović said:

 

Ja mislim da, ako posmatramo samo stazu, obojica su vozili briljantnu sezonu. Luis možda i ponajbolju u karijeri, Maks skoro bez greške, do juče (uz činjenicu da je momak weapon na stazi - prava Srbenda, ne čudi me što je ovde popularan :D)

 

Mislim da su je obojica zaslužili kao retko ko pre, sad što je sve politika, kad je frka za titulu jbg. Zamisli internet 1989. ili 1990.g. ili npr kad su Mišelinu zabranili gume kojima je dominirao 2003.g. da bi Ferari pobedio :D

ja mislim da je ovde popuolaran jer su se svi ferarijevci bacili na njega

Link to comment
12 minutes ago, Lezilebovich said:

Ali u krugu u kom ga je pustio je bio sa strane i vidljivo ga je pustio. U krugu sa potencijalnim brejktestingom je krivudao i vozio sredinom


Ja ne znam zasto ga je tad pustio, jer nije morao, imao je 5 sekundi kazne samo. Ali i to pustanje i ostatak trke je odvozao ko preko penisa, kao da se naljutio na sve. Ono drugo propustanje je maestralan (i pomalo bugarski potez bio).

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
2 minutes ago, renne said:

jel se nije lajpcig za šest godina pomerio šest liga?

Sve do lige šampiona?


Lajpcig i Salcburg imaju jedne od najrazvijenijih skauting sistema na svetu, to sto oni rade, kamo srece da svi bogati klubovi rade, a ne samo da sipaju hrpe basnoslovnih para ko PSG. Lajpcig skuplje prodaje nego sto kupuje, ne vidim ja tu nista lose, naprotiv.

  • +1 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...