Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

Emerson Fittipaldi u boks McLarena. Poslednji put kada su vozaci bili bodovno poravnati pred poslednju trku bilo je 1974, kada su se za titulu borili Fittipaldi i Regazzoni. Bilo bi lepo kada bi pozvali Emersona da dodeli pehare, jos mu je i 75. rodjendan u nedelju..

  • Replies 5.1k
  • Views 290.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Toto je za svaki slučaj kukao Masiju. Perez se pošteno borio za poziciju i nije ništa bezobrazno ili nepošteno uradio, ko to smatra preteranim ili kamikaza vožnjom treba da predje na neki drugi sport.

  • Koja hrabrost, koja muda, srce sampiona!!! Decko je imao jednu, jednu jedinu sansu i uzeo ju je! Uzeo je protiv coveka koji je vladao godinama, iznova i iznova. Primil sanse se ukazao i on

  • Pa ne bih ih ni ja pustio da se trkaju po ovomeTM, nije stvar u tome. Trke nije bilo, nema sta da se proslavlja sampanjcem na podijumu, nema pobednika, nema bodova, cao zdravo.    Inace, jed

Posted Images

Kimi se dobro zakucao u ogradu..

baš se pošteno zakucao

A Luis rutinski 0.6 brži od Maxa u FP2… :sleep:

Mislim da ovo Luis uzima, sem ako ne bude krljanja na stazi, nekih gremlina sa kolima ili neke katastrofe u strategiji, pit-stopu ili nepredviđenih vremenskih okolnosti.

Samo to? :laugh:

ja bi vise voleo da max i hamilton ne zavrse trku nego da max ubedljivo pobedi, posebno kad bi se max zakucao iza njega :evil:

Maxu opet menjaju krilo

Šta to znači? Koliko mesta unazad?

Šta rade u Red Bullu jbt sjebaše gume bespotrebno.

Ne razumem ovo što vozači prave u završnici Q2, potpuno bespotrebno da se pravi tolika gužva, obilaženja, kazne koje vise u vazduhu, blokiranja, Vettel koji stoji parkiran i čeka da se odmaknu ispred dok voze 5 km/h. Zadnja trka je, 2 čoveka se bore za istoriju i umesto da kud i kamo ostali ne komplikuju oni rade upravo suprotno. Egomanijaci na delu.

To bre!!!

Nije jos bilo iz mercedesa: kme, kme, dao mu je Perez slipstream…

Šta bi ovo?
Bog te jebo koliko je brži Max

Kako je odigrao RBR, vade poslednjeg kec iz rukava :ziga:

Mečka i dalje u dobroj poziciji da srednje tvrdim gumama na startu.

Bottas ostao Bottas na kraju.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.