Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

A šta će da bude ako na kraju bude isti broj bodova, Hamilton dakle pobedi i ima najbrži krug?

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

  • Replies 5.1k
  • Views 290.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Toto je za svaki slučaj kukao Masiju. Perez se pošteno borio za poziciju i nije ništa bezobrazno ili nepošteno uradio, ko to smatra preteranim ili kamikaza vožnjom treba da predje na neki drugi sport.

  • Koja hrabrost, koja muda, srce sampiona!!! Decko je imao jednu, jednu jedinu sansu i uzeo ju je! Uzeo je protiv coveka koji je vladao godinama, iznova i iznova. Primil sanse se ukazao i on

  • Pa ne bih ih ni ja pustio da se trkaju po ovomeTM, nije stvar u tome. Trke nije bilo, nema sta da se proslavlja sampanjcem na podijumu, nema pobednika, nema bodova, cao zdravo.    Inace, jed

Posted Images

Just now, levi said:

 

pa dva faula je napravio. za prvi je normalno da vrati poziciju a za ovo drugo je 5 sec sprdnja od kazne

Pa dva puta ga je i pustio. Ako ne i tri.

Tri puta ga je pustio.

ja se vise ne bi cudio da hamiltonu daju titulu i da max pobedi u sledecoj trci

  • Author

Pu, jebeni Mercedes. U pičku materinu


valjda nume.. jbm li ga
lik usporava i ovaj se zakucava.. 
Jesi realan1
Just now, renne said:
12 minutes ago, Have_Fun said:

valjda nume.. jbm li ga
lik usporava i ovaj se zakucava.. 

Jesi realan1


mhm
why?
pobedio je moz' se smiris :D

E, ja stvarno ne kapiram šta je Maks zasrao. Nije valjda zabranjeno da krivudaš u 4. brzini i onda si kriv ako te neko opali od pozadi? Drugo bi bilo da je ovaj započeo preticanje.

Nije da se razumem u detalje tog tipa, ali mi logično da je kriv ovaj od pozadi ukoliko se nije naglo kočilo.

Edited by kralj

Just now, kralj said:

E, ja stvarno ne kapiram šta je Maks zasrao. Nije valjda zabranjeno da krivudaš u 4. brzini i onda si kriv ako te neko opali od pozadi?mDrugo bi bilo da je ovaj započeo preticanje.Nije da se razumem u detalje tog tipa, ali mi logično da je kriv ovaj od pozadi ukoliko se nije naglo kočilo.


Imao lik fudbalski teren za obilazenje
Valjda ima fetis da se sudara s Maxom
Nije mu prvi put

E, ja stvarno ne kapiram šta je Maks zasrao. Nije valjda zabranjeno da krivudaš u 4. brzini i onda si kriv ako te neko opali od pozadi? Drugo bi bilo da je ovaj započeo preticanje.
Nije da se razumem u detalje tog tipa, ali mi logično da je kriv ovaj od pozadi ukoliko se nije naglo kočilo.
Jeste zabranjeno
Bio je u 4. gde sw vozi u 7.
  • Author

Smorio sam se ko plovak. Jebeni Botas ga obiđe na linija cilja, ne mogu da verujem.

 

Idem da se uroljam. 

  • Author

Verovatno najludja trka koju pamtim.

bravo Lewis!

ovaj mali je cc

Ajde da se opustimo, leba i igara.

 

Jos da se na podijumu posibaju pa da idemo na spavanje.

Poenta Luisovog neobilaska je zato što je to mesto gde bi Max ušao posle u drs i vrv povratio prvo mesto, Luis je zato usporio i odustao od obilaženja, opasno sa Maxove strane ali i Luis je kalkulisao i doprineo kontaktu, realno je mogao da prosvira pored.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.