Jump to content
IGNORED

90th Academy Awards - Oscars, March 4, 2018


Ajant23

Recommended Posts

  • Replies 135
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ajant23

    25

  • kobni zelaya

    14

  • mustang

    14

  • Fakundo Sava

    8

I posle će nekakvi balavci na The Taste of Cinema da mi objašnjavaju kako je The Shape of Water najbolji Del Torov film, jer ima "Academy recognition".

Link to comment

Btw filmovi GdT i PTA mi apsolutno ne leže, nijedan mi se nije dopao do sada, ne znam da l uopšte da dajem šansu Phantom Threadu. Ok, Boogie Nights i Magnolia đene đene

Link to comment

Cuo sam da je inspiracija za Phantom tread bila Vertigo +Rebeka,

pa sad ti vidi...

Odlicna je ta mlada glumica, a Day Lewis mi je negledljiv ...

Jos kad sam procitao da je godinu dana isao kod nekog da vezba sivenje,

pa je zeni sasio haljinu...

Majko mila . dokle vise te foliraze...

 

Link to comment

Covek je snimio 6 filmova u zadnjih 20 godina. Sta je tu foliraza? Foliraza bi bila da snima 800-400 ko Bata Zivotinja a ovako nista.

Sent from my Le X620 using Tapatalk

Link to comment
Covek je snimio 6 filmova u zadnjih 20 godina. Sta je tu foliraza? Foliraza bi bila da snima 800-400 ko Bata Zivotinja a ovako nista.

Sent from my Le X620 using Tapatalk


Krenuo ja da kucam odgovor ali čemu.. Ddl je najveći glumac ikada, in my book.

Hawaii Mate 9

Link to comment

Sve ja to cijenim, method man, fascinantno spremanje, povlači se, ne povlači se, drama queen, bira uloge ali ni mene on nešto ne radi, jebem li ga. Čisto subjektivno. Možda je i do filmova, u dosta slučajeva su to pretenciozni i preglomazni filmovi. Kad sam odgledao "There will be blood" bio sam u fazonu "jeste ovo dobro snimljeno, jeste da ovaj baja odlično glumi, ali ovaj film predugo traje, previše je razbijen, razlomljen, moglo je i bolje i konciznije, priča malo davi".

Link to comment
On 3/5/2018 at 1:36 PM, Pečorin said:

Gledao the shape of water pre par dana, bilo je očigledno da će uzeti oskara. Neopisivo smeće od filma, običan politički pamflet.

 

ja kao neko ko voli GDT još od Đavolove kičme, smatram da je ovaj film golo govno

 

i to što se ona hefta sa čudovištem je najmanji problem, štaviše i nije problem, već je sve to izvedeno na preglup i amaterski način

 

bukvalno ne znam za šta pre da se uhvatim u nabrajanju gluposti, jednodimenzionalni likovi, ubrzan i nelogičan tok radnje, preglupi postupci likova u filmu

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...