Jump to content
IGNORED

90th Academy Awards - Oscars, March 4, 2018


Ajant23

Recommended Posts

O-kej, razumno editovanje i razumno miksovanje, to zvuči razumno za Dankirk...

 

Ahahahaha... Give me some tea, I'm already drunk...

Edited by Ajant23
Ispravio "i" u "zašto" zato što je "Y" "pička" po Frojdu, pa sam napravio tu omašku da ne budem prost...
Link to comment
  • Replies 135
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ajant23

    25

  • kobni zelaya

    14

  • mustang

    14

  • Fakundo Sava

    8

walmart se bas otvorio

 

bas mi drago za allison :) 

zahvalila joanne woodword ❤️...old school najssss

 

nisam gledala dunkirk ali po trejleru bihrekla da su lestvica iznad od baby driver za sound...

baby driver je solidan film ali nista spektakularno

Edited by mustang
Link to comment

Dunkirk je mnogo kompleksniji ali Baby Driver ima ludački ritam zvuka ceo film. Efekti u kombinaciji sa muzikom bolje dramaturški prate radnju i daju mu dodatnu dimenziju prateći probleme sa sluhom samog Bejbija. Dunkirk je perfektan, ono što se vidi to se i čuje. Baby Driver je, po meni, otišao korak dalje.

 

ako nekog interesuje, ima super članak o zvuku Baby Driver

https://www.inverse.com/article/40569-baby-driver-oscar-julian-slater-tinnitus

Edited by Mercuzzio
Link to comment

meni je miks u bejbi prosecan. cini mi se da svaki bolji mix editor moze isti zvuk da izvuce

 

opet kazem dunkirk nisam gledala ali iz trejlera sound dominira, gruva muski po svim nivoima i vrlo je cist. to je jako tesko postici. uhom mozes svaki zvuk da izolujes i cujes koliko je jasno i dobro uradjen. 

 

tripujem li ili oskar mu dao po trampu pri tom previse isticuci minorities, meksiko, lgbtxyz, dreamers itd? prilicno socijalno angazovani za ovih skoro dva sata. pitam se koliko ce ova godina uticati na sledeci oskar sto se gledanosti tice. pri tom toliko novih lica da pojma nemas ko su. 

 

najs za v.e. za 2049 :)  (bar nesto po mome :D)

 

Edited by mustang
Link to comment
5 minutes ago, 3opge said:

BR 2049 ocekivano za visual effects

Pa, Trambal je to razbio još u Odiseji...

 

Pardon, nisu specijalni već vizuelni...

 

Nisam u toku sa kategorijama, pa sam pobrkao...

 

Valjda...

Link to comment

rekla sam da kada br 2049 bude izasao na virtuelne naocare ima da ih kupim. zao mi sto su scene u vegasu kratko trajale, dosli mi da ostanem i pretrazujem 

Link to comment

Ne znam, meni je Kimmel kao voditelj smirio dozivljaj malo i to mi godi, da nije tog PC polit angazmana bilo bi nekako opusteno, bez histerije da treba Holivud da bude centar univerzuma.

 

Edited by hansolo
Link to comment

jesam.... ali nam se ukusi bitno razlikuju pa se trudim da izbegnem diskusiju..... osim sto se ponekad javim da sam, eto... tu.... i navijam za omiljetu nominaciju koja uvek uzne nagradu good2.gif 

Link to comment
  • 3opge unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...