Jump to content
IGNORED

Tenis 2018


Timmy

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    407

  • Jeremija

    200

  • Arkadija

    186

  • mlatko

    184

Top Posters In This Topic

Posted Images

Prvi put sam je gledoa, par impresija. Mnogo se nervira. Bukvalno posle svakog poena gestikulacije i sl. Mislim da ima pobednički mentalitet/karakter, dupla servis pa as, deluje nekako nepokolebljivo. Verovatno je to nasledila od ćaleta. Samoubila se u 12 gemu drugog seta i promašila smeč na kraju za 1-1 u setovima.

 

 

Link to comment

Uh, oduševljen sam viđenim. :hail: :hail:

Dobri, ravni udarci, agresivna igra, na momente preagresivna, u jednom naletu je 4, 5 forhenda za redom zalepila u mrežu. Dobro se kreće za visinu, ali iznad svega mislim da ima tu vatru, pobednički, borbeni mentalitet koji će joj doneti mnoge titule u karijeri. Non stop priča sa trenerom i nervira se posle izgubljenih poena, ali je to ne pomera previše. Ipak je to devojka od 17 godina, doći će to sa godinama.

 

Sve u svemu :hail: 

Link to comment

Trenutno 127. mesto :O I sada je najbolje plasirana maloletnica. A samo je jedna sa 18 god ispred nje.

 

Ako dobije ide jos 15 napred. 

 

Bravo bravo.

Link to comment
37 minutes ago, Aleksandar88 said:

Zar nije ispred nje i njena sutrasnja protivnica?

S’tim sto je Ruskinja koji mesec mlađa od Olge. Isto su godište valjda.

Nije. Olga je bila ispred nje i pre ovog turnira i obe su dosta skocile. Ako izgubi Olga sutra, ova ce je preskociti.

 

3 minutes ago, Ayatollah said:

Čitam da Olga nikada nije pobedila Potapovu u juniorskoj konkurenciji, jel tačno to?

 

Pa ako citas, verovatno je neko to iskopao i tacno je.

Edited by Timmy
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...