Jump to content
IGNORED

Tenis 2018


Timmy

Recommended Posts

Bice interesantno videti da li ce Novak uopste da zapinje bas na svakom mastersu kao ranije i da li ce uzimati pauze u kojima uopste nece igrati. Realno nema on razloga da juri bilo sta osim slemova.

Link to comment
  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    407

  • Jeremija

    200

  • Arkadija

    186

  • mlatko

    184

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, Ros said:

us open 2000

ima 4 mastersa * 1000 = 4000

finale mastersa max. 1500

 

7500 na sadasnjih 3355 i eto skoro 11000

 

Ne znam da li si ozbiljan, ali tako nesto je nemoguce. Ja sam zadovoljan da uzme samo USO, ne mora nista posle toga. Do AO :D 

Link to comment
Just now, Heaviside said:

Bice interesantno videti da li ce Novak uopste da zapinje bas na svakom mastersu kao ranije i da li ce uzimati pauze u kojima uopste nece igrati. Realno nema on razloga da juri bilo sta osim slemova.

 

Bas tako. Zato sam i napisao post ispod tog.

Link to comment
32 minutes ago, Timmy said:

 

Ne znam da li si ozbiljan, ali tako nesto je nemoguce. Ja sam zadovoljan da uzme samo USO, ne mora nista posle toga. Do AO :D 

 

Dobro, moze i Sinsi pride, sto se mene tice. :D

Edited by Nesh
Link to comment

Realno sad kad je uzeo Vimbldon ne mora ni da igra ostatak godine ako mu se ne igra, već je premašio sva očekivanja. Ali ne bih se bunio za Sinsi i USO. :fantom:

Link to comment

Mislim da je sad namirisao krv i da će, bez obzira šta javno govorio, gledati da oduči ostale od tenisa i života do kraja godine...
Koliko će u tome uspeti?
Dovoljno.
Aj videćemo, biće zanimljivo, ko što nam 2 godine nije bilo zanimljivo :lolol:

Sent from my BLA-L29

Link to comment

ako bude igrao na ovom nivou, nema cega da se plasi. oruzje protiv ovakvog novaka ima samo rafa i mozda rodzer na dva dobijena ako ga ludacki krene servis, a za obojicu je pitanje kako ce izgledati u drugom delu godine.

Link to comment

ja mislim da bi do USO trebalo da pokusa da jos malo podigne nivo fizicke spreme ako je to uopste moguce, a ako uspe da uzme neki masters super, ako ne, nema veze. mislim da bi izgubio od rafe da nije bilo prekida.

Link to comment

mislim da je agasi pricao o tome kako je novakovo telo "mladje od njega" nekoliko godina. posle onog kolapsa na rg, on je relativno lagano osvojio vimbldon. mene ne bi cudilo da on opet dodje do onog stanja kada je izgledalo da ima 4 metra I da moze da stigne svaku lopticu.

Link to comment

Verovatno je trenutno Rafa u malo boljoj formi. Ali on je u silaznoj putanji (ni najjači Rafa nije nikad briljirao kad prodje sezona sljake. A kamoli sad sa 32.

 

Dok sa druge ge strane Novak svakim danom u svakom pogledu... Tako da ce ga u Londonu Novak odvaliti 6:1 6:2 :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...