Jump to content
IGNORED

Tenis 2018


Timmy

Recommended Posts

to što njemu treba se ne dobija na mečevima nego na treningu. ukratko trening, trening, pripreme, trening, hiljade sklekova, trbušnjaka, loptica, rallyja..

Link to comment
  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    407

  • Jeremija

    200

  • Arkadija

    186

  • mlatko

    184

Top Posters In This Topic

Posted Images

beker je to fino opisao kad su ga pitali, posle njihovog raskida, i njegovog prvog, tada neočekivanog poraza. na pitanje šta nedostaje đokovićevoj igri odgovor je bio 5 hiljada udaraca dnevno

Link to comment

Dobto je što je pala kiša, sad mogu i ja da ispratim ovaj takmičarski dan. Highlight bi trebalo da bude meć izmedju Ćorića i Cicipasa...

Link to comment
3 minutes ago, FPLS said:

Kecmanovic dobio Belucija na celindzeru u Lisabonu, 6-3 7-6.

 

Jeste da je ovaj ispao iz prvih 200, ali svejedno lepa pobeda :)

 

Ispao je jer je bio suspendovan zbog dopinga. Dobio je Kecmanovića pre mislim 2 nedelje. 

Link to comment

Znam, znam. I to ga je bas lagano dobio, pa me je ovo danas iznenadilo. Doduse na americkoj sljaci, koja je vise beton nego sljaka :)

 

Ne videh da je pomenuto, juce Aleksandra kao lucky loser izbacila Robertu Vinci u njenom poslednjem mecu u karijeri. Nesto slicno smo videli prosle sezone, kada je ispratila u penziju Date Krum, mislim sa 6-0 6-0. I Roberti je juce urucila jedan krompir, na kraju pobedila u tri seta i izvinjavala se publici :)

Link to comment

I opet nema loš žreb Kecmanović. Ima Gaia sledeće kolo, pa moguće Ofnera u četvrtfinalu. Onda bi mogao na Robreda u polufinalu ako ovaj ne ispadne pre. 

Link to comment

Sjajan je Šapovalov, baš sjajan. Oduvao je Berdšita skoro pa lagano.

 

Kad gledam njega i Cicipasa, ne mogu da se otmem razmišljanju, šta Đoković može onako bez snage i volje protiv ove sile od18 godina?

Link to comment

Pa nije baš lagano ako se igralo tri seta i bilo 5-5 u TB-u trećeg seta, da je Berdih malo manje očajan ove godine rutinski bi ovo dobio.

Edited by Time Crisis
Link to comment

Jel pisu mediji uopste o tenisu? Sinoc pomislim kako nije poceo Rim, a ja ubedjen da je ove nedelje. I uopste se ne udubim da proverim.

 

Sad otvorim topcic i vidim da je Novak igrao jos prekjuce i jos gomilu informacija. Ok, verovatno je dobrim delom do mene imao sam guzvu, ali svaki dan sam bar na kratko ulazio na neke vesti i pregledao bar naslove. I nigde nisam video nista o tenisu. Bar ne pri vrhu.

Edited by Timmy
Link to comment

Ja uhvatim sinoć Čilića i Harisona, jbt, igraju u sitne sate (skoro ponoć), neka kišica prvo rominja pa onda krene žestoko da pada, publike malo, sjede u trenerkama, smrzavaju se... Izgledalo je kao throwback u doba Đoković opena, a ne Masters. Ok, kapiram da ih je vrijeme izjebalo i da su u cajtnotu ali baš je jadno djelovalo sve. 

Link to comment
12 minutes ago, James Marshall said:

Ja uhvatim sinoć Čilića i Harisona, jbt, igraju u sitne sate (skoro ponoć), neka kišica prvo rominja pa onda krene žestoko da pada, publike malo, sjede u trenerkama, smrzavaju se... Izgledalo je kao throwback u doba Đoković opena, a ne Masters. Ok, kapiram da ih je vrijeme izjebalo i da su u cajtnotu ali baš je jadno djelovalo sve. 

 

I sad vidim da je taj meč prekinut na 3:3 u TB prvog seta :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...