Jump to content
IGNORED

Tenis 2018


Timmy

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    407

  • Jeremija

    200

  • Arkadija

    186

  • mlatko

    184

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 minute ago, aram said:

:Hail: :smiley_hail: :Hail:

 

@mlatko

pogrešio si, ove godine je igrao u 1/2f :D

 

 

Prvo četvrtfinale mastersa, ako se ne varam.

Link to comment

Kako mi je žao što nisam mogla da gledam treči set.

Duci je značajno poradio na snazi, to je baš uočljivo, a udarci su uvek bili tu. 

Svaka čast na pobedi.

Link to comment
1 hour ago, Arkadija said:

Kako mi je žao što nisam mogla da gledam treči set.

Duci je značajno poradio na snazi, to je baš uočljivo, a udarci su uvek bili tu. 

Svaka čast na pobedi.

 

Odigrao je kao da mu je ovo normalo,a ne prvi put.Nije se izgubio ni na 0:4 u taj brejku.

To za snagu je vidljivo cim ga pogledas,a mene je posebno iznenadilo kako se dobro krece.Za udarce se slazem.

Nadam se da ce ovo postati konstanta,nije nemoguce.

Link to comment

Gledao sam Ducija pola prvog set i bas mi se dopalo kako igra. Posle vidim izgubio set i pomislim to je to, al bar je pkazao da moze i sa najboljim. Kad sad vidim pobedio :O :hail: :hail:

Link to comment

Inace, Rafa oborio rekord sa 50 utastopnih setova na jednoj podlozi. Tacno ce se moja prognoza ostvariti da nece izgubiti set u celoj sezoni njive.

Link to comment

Ni ja ne vidim ko mu može uzeti set. Švarcman je recimo na papiru bio nezgodan mečap, isto je i Tim, ali ne ovaj iz ove godine.

 

Lajovića sam gledao protiv Gaskea i izgledalo je kao da mu je neko pozajmio servis, dečko je bio najgori u prvih 100 što se toga tiče.

Edited by keitel
Link to comment

Brejk za Andersona nakon što je na gem loptu za Lajovića izbacio ritern u aut, ali Duci nije pozvao sudiju već nastavio poen. 

Btw, Pralica je očajan komentator, Viško je za njega bog. 

Link to comment

Sad je zvao u TB na ocigledni aut i insistira. Nije video od mreze mozda. Rizikuje ali ne pogadja.

 

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

 

 

 

Nije ovo izgubljeno jer Kevin nikad cinimse nije usao u 1/2f Mastersa. A Duci jeste [emoji16]

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...