Jump to content
IGNORED

Tenis 2018


Timmy

Recommended Posts

45 minutes ago, MiddleClass said:

Kako se zove onaj mali, debeli "azijat" sto ga je prosle godine oducio od tenisa? I za njega se pricalo da ce biti vrh vrhova, od tada ga nema nidje.

 

Prosla godina nije referentan okvir ni za sta jer se raspadao. Mozemo da analiziramo mec po mec ako hoces, ne znam na koga konkretno mislis i sto si zapeo sad po svaku cenu da dokazujes nedokazivo

Link to comment
  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    407

  • Jeremija

    200

  • Arkadija

    186

  • mlatko

    184

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cung, a vise je od pola sezone povredjen.

 

Novak na ovom turniru nije bio na svom maksimumu, jer je imao virus od starta, a u finale je usao prilicno iscedjen i zbog prethodnog teskog meca. Izgovori, kako mnogi jedva docekaju ili ne, tako je, ne moze svakog da pobedi bas, a comeback i niz fantasticnih uspeha koje je napravio je nestvaran i za svako postovanje. Gde je bio u junu, a gde je sada...tako da manite se corava posla.

 

Hacanov drugi deo sezone igra fenomenalno i apsolutno je zasluzeno od danas 11. na svetu. Sta ce biti sa njim, kao i svim drugim omladincima koji obecavaju, a ima ih, ostaje da se vidi. Prognoze su u tenisu odavno nezahvalne, jer se promenilo mogo toga. Individualni sport danas, ovaj gladijatorski pogotovu, je cudo.

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment

Nikad lakše nisam podneo poraz u nekom finalu, pre 6 meseci sam molio boga da uzme još 1 slam i da umrem, čovek uzme dva za redom i još 2 mastersa, sinsi koji nikad nije uzeo, i Šangaj pride. Ovo je polusezona iz snova, i ako uzme i London biće to neverovatno. Pride, očigledno je bio krhkog zdravlja, dan pre igrao sa Fedom 3 sata, to je veliki i mentalni i fizički trošak... Nije ni Novak mašina, ali je svakako najbliže mašini od svih igrača koji su ikada igrali, ubeđen sam. ;)

Link to comment
37 minutes ago, Mil@n said:

Nikad lakše nisam podneo poraz u nekom finalu, pre 6 meseci sam molio boga da uzme još 1 slam i da umrem, čovek uzme dva za redom i još 2 mastersa, sinsi koji nikad nije uzeo, i Šangaj pride. Ovo je polusezona iz snova, i ako uzme i London biće to neverovatno. Pride, očigledno je bio krhkog zdravlja, dan pre igrao sa Fedom 3 sata, to je veliki i mentalni i fizički trošak... Nije ni Novak mašina, ali je svakako najbliže mašini od svih igrača koji su ikada igrali, ubeđen sam. ;)

+1

 

samo da se sad lepo oporavi do londona pa da slavimo jos jedan no. 1 na kraju godine

jos ako bi bilo +5 i +3 u h2h na kraju turnira...onda ojhaaaaa :D

 

Link to comment
Jedino Tsonga je uradio nesto slicno i pobedio u Torontu 2014 Noleta (n°1) i jos dvojicu iz "velike 4ke" Mareja i Federera.

Ali Tsonga se rodio u pogresnoj epohi, ili je super epoha rodila Tsongu...

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk


Slicno kao i Nalbandian, imao je i Davydenko takvu scenu par puta '08/'09 da tresne 2/3 od trojke Roger/Rafa/Novak dok su ovi u top formi ili jos nekog jakog na nekim mastersima, uzme masters i ti pomislis spreman je za GS i tamo omane. Zena mu bila neka lujka kupoholicarka, secam se tih scena na ceremonijama kao juce.

Sto se tice Khacanova decko ima odlicnu polusezonu, videcemo sta ce dalje biti, polako, ima predispozicije. Protiv Rafe je odigrao strasan mec, eto samo tu pogledati splet okolnosti, on, Gruzin i Thiem udarao ko pomahnitao (on mi sve vise lici na Bugarceta, solidan, poludi protiv nekoga na GS negde, i to mu je to, bas nekonstantni) i GS krene naopako za nekoga. Ja vala u tenisu ne otpisujem nikoga, to se sve brzo moze okrenuti, tako sam i Novaka ocekivao. I ima mnogo meceva gde bukvalno par loptica moze odluciti. Nekoga krene servis kao Rusa juce i mozes da se slikas, odmah ti stvori pritisak, tu mislim na neke igrace koji imaju jos poneki udarac sem servisa. Juce je recimo Novak ocajno servirao, dok je na Wimbledonu i US Openu razvalio.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Link to comment
  • TheBigFlegma unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...